Що нового?

Придбаний [Таніт] Йоні. Основи оргазму (Таніт Ма Калі)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 1 з 18
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 42.5 ГРН
6%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

62684

Ви отримаєте відеозапис онлайн-зустрічі.
Вебінар для тих жінок, які хочуть досліджувати, пізнати і прийняти свою сексуальність, розквітнути у всій її природній красі і повноті, знайти здоров'я і емоційний баланс.
"Йоні. Основи оргазму "- другий вебінар авторського курсу " Йоні. Зцілення жіночої сексуальності", який пропонує досвід глибокого і сміливого дослідження жіночої сексуальності не стільки з фізіологічної, скільки з метафізичної точки зору; буде знайомить з простими і доступними техніками для підтримки гормонального здоров'я і краси.
Що дасть вам вебінар?
  • дізнаєтеся основи мистецтва управління сексуальною енергією, досягнення оргазмічних станів поза процесом сполучення, життя з відчуття свого істинного природного ритму.
  • проникніть в таїнство і сакральну природу оргазму – як жити оргазміруя, радіючи, насолоджуючись, кожен день манефістіруя ці почуття, проявляючи свою справжню глибинну природу.
  • дізнаєтеся про техніки маточного масажу і секрети Йоні масажу, який ви можете виконувати самостійно.
Таніт: "кожна жінка хоче бути щасливою. За великим рахунком, щастя жінки залежить від балансу її гормональної системи і від того, наскільки вона емоційно розслаблена і здатна насолоджуватися своїм тілом, спілкуванням, творчістю. Всі разом це становить здоров'я жінки, а слідом за цим її красу, сексуальність, бажаність.
Існують прості способи відновлення жіночого здоров'я і його підтримки – це доступні для кожної з нас тілесні і голосові практики на кожен день, сакральні ритуали, жіночі "хитрощі" – та проста магія, яка допомагає активувати гормональну систему, підтримувати її в стані гомеостазу і балансу.
Ми проведемо з вами 3 інтенсивні онлайн зустрічі по 2 години, на яких я передам вам ці базові знання для щоденної практики".
В курсі Таніт передаватиме:
  • базові практики маточного дихання,
  • дихання Йоні,
  • практики, що відкривають ритмічність і сприйнятливість жінки, особливу увагу буде приділено зцілювальної гімнастики, що розкриває крижі і сакральну область – це базові вправи управління сексуальною енергією потоку танцю Апсар.
перший вебінар " Йоні. Відкриття сакральних воріт "


Третій вебінар " Йоні. Пробудження жриці "
Детальніше на сайті, що продає:
https://tanhit.com/product/kurs-iz-3-x-prakticheskix-vebinarov-tanit-joni-iscelenie-zhenskoj-seksualnosti
 
Останнє редагування модератором:
Угорі