Що нового?

Придбаний Творчість з малюками. Малювання, ліплення, ігри з дітьми до 3 років (Наталія Костікова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 129 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 14.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
про книгу
Коли починати займатися з дитиною творчістю? Якомога раніше! У творчості важливий процес, а не результат. А в процес можна залучити і малюка, який буде тільки радий експериментів і незвичайного знайомства з навколишнім світом.

Автор цієї книги, дизайнер, блогер, майстер з виготовлення м'яких іграшок та декору Наталія Костікова, ділиться з мамами малюків своїм досвідом та ідеями самих різних творчих завдань. Ви знайдете тут більше 70 майстер-класів і незвичайних ідей, які без проблем зможете втілити вдома.

У книзі 4 розділи:
  • Малювання
  • Ліплення
  • Паперопластика
  • Ігри
Ця книга допоможе вам заощадити час на пошуки ідей в Інтернеті, надихне на творчі заняття і привнесе яскравих фарб в життя вашої родини.

Для кого ця книга
Для мам, які хочуть наповнити творчістю життя малюка, та й свою теж.

коли народився мій син Давид, я вирішила, що займатися з ним творчістю не буду. Мені здавалося, що для хлопчика це не дуже підходить. Краще вже технічна сфера, де потрібні математика і логіка. На через деякий час, прочитавши книги з педагогіки, психології та розвитку дитини, я прийшла до висновку, що творчість не тільки процес створення конкретного об'єкта (картини, скульптури, прикраси і так далі), а й виховний процес. Воно допомагає навчитися мислити самостійно, знаходити нестандартні рішення самих різних завдань і в кінцевому підсумку знайти своє місце в житті. Адже саме ці навички — запорука успіху і гармонії, причому не тільки в навчанні і на роботі, а й у взаєминах з оточуючими людьми.

Я це швидко зрозуміла і вже приблизно з півроку почала займатися з сином малюванням. Та й не настільки Технічні науки далекі від творчості, як здавалося мені на перший погляд. Не дарма ж говорив про одного зі своїх колишніх учнів німецький математик Давид Гільберт: "він став поетом. Для математики у нього було занадто мало уяви".

Ідеї накопичувалися, втілювалися, фотографувалися і викладалися в особистому блозі. Але у мами маленької дитини або декількох малюків не завжди є можливість вишукувати в мережі варіанти занять, тим більше збирати їх в окрему папку або зошит. Так виникла ідея написання книги. Адже в ситуації, коли малюк терміново вимагає розваг, нею скористатися простіше, ніж щось придумувати. Я зібрала тут різні заняття. Якісь придумані мною, інші знайдені в мережі і випробувані на практиці. Є і складні, і зовсім прості. Це своєрідна шпаргалка для батьків, які у відповідальну хвилину не можуть придумати, чим зайнятися з малюком, тому що їх голова забита іншими турботами (та й сили вже закінчуються).

https://privatelink.de/?http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/tvorchestvo-s-malyshami/?buytab=ebook
 
Угорі