Що нового?

Придбаний Традиційне Рейки (Катрін Форс)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7353 ГРН
Учасників: 2 з 92
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 83.1 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


традиційне Рейки I і II ступінь

Чому вам це необхідно?
Ви хочете навчитися зцілювати руками
Хочете вирішувати виникаючі завдання екологічними методами
Хочете опанувати білою магією
У вас проблеми з візуалізацією, а залучати бажане хочете
У вас мало часу, щоб 5 років вивчати практики в відлюдництві в Тибеті
Всі ваші подруги вже прожужжали вам вуха про"Рейки"
Хочете відкрити надздібності негайно!

А тепер розглянемо існуючі "ступені" в системі Рейки:

I Ступінь
Вперше "відкриває" в вас цей цілющий потік і ви починаєте вчитися відчувати і працювати з цією енергією. Тут розповідається про витоки та історію виникнення Рейки в нашому часі і про легендарного вчителя – Мікао Усуї, "перевідкрив" для нас цей дар. Про духовні принципи Рейки, про основні позиції і правила в контактному зціленні себе і ближнього. Я ще даю традиційні енергетичні вправи, покликані підвищити ваші вібрації, ряд технік і" секретів", які не дають інші вчителі і яких мені дуже не вистачало свого часу практики Рейки на першому ступені. І, звичайно ж, практика, практика, і ще раз практика. Після отримання першого ступеня рекомендується 21 день робити собі повний сеанс по позиціях, щоб легше перенести цілющий криза і звикнути до енергії Рейки.

Навчаючи, я передаю максимум знань, отриманих мною за час роботи : літотерапію, як розкладати напівкоштовні камені по тілу зцілюваного, ефірні масла відповідно до проблеми, над якою ми працюємо, кольоротерапію, поєднання з рунічними формулами та іншими видами магії, ангелотерапію, психічні техніки, як заряджати воду і свічки і багато іншого.

II ступінь
Це вже для просунутих практиків. Для тих, хто зрозумів, що Рейки – це "його" вчення і хто хоче йти саме цим шляхом і розвиватися. Для тих, кому мало зцілення себе або близьких і хто хоче допомагати всьому світу і людям на іншому кінці землі. Саме це і дається на другому щаблі. Саме тут і починається справжнє," магічне"," чарівне " Рейки.... Саме тут можна відчути себе справжнім магом, для якого не існує нерозв'язних проблем.... Тут розкриваються сакральні Символи, за допомогою яких можна подолати час і простір, впливати і зцілювати підсвідомість і регулювати силу енергетичного потоку.

Ще мені подобається давати, як і на першому ступені, медитації, вправи і техніки, що йдуть корінням в традицію, але які серйозно підвищують вашу ефективність, як практика Рейки, і скорочують час на вирішення будь-якої проблеми.
Разом дешевше

http://reikiforce.plp7.ru/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі