Що нового?

Збір коштів Трейдинг Від А До Я 3.5 (2022) (Олександр Герчик)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 40000 ГРН
Учасників: 6 з 180
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 231.1 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Трейдинг від А до Я з. 5 Пакет Базовий (Олександр Герчик)


Трейдинг це одна з кращих професій в світі. Мережевий менеджер-трейдер сам вирішує, кому зайнятися і чим зайнятися. Трейдер не жере зарплати або опалати клієнта, а сам планує прибуток. У трейдера немає стелі доходу, дисципліна і працьовитість визначають прибуток. А ще немає співробітників, немає перевірок і прибуткове замовлення 5-1з% в залежності від країни. Працюйте з любов'ю до точки світу. Курс " Трейдинг від А


Курс "Трейдинг від А до Я" - концентрат 22-річного досвіду і знань Олександра Герчика, який ідеально підходить для новачків, так і для досвідчених трейдерів


Контрольний тест.
Перед початком навчання і після проходження всіх уроків, тестів і домашніх завдань, ви отримаєте контрольний тест для вирівнювання ваших результатів до і після курсу. Так ви зможете понести, який матеріал засвоїться добре, а який обов'язково підтягнеться.


Програма курсу


1 базові уявлення в трейдингу
2 Технічний та чіткий ATP. Тенденції глобальні та місцеві
3 Urowni
4 БГУ/ БПУ: стиль торгівлі від рівня
5 стилі торгівлі
6 розуміння рейнка
7 сценарій і домашня робота трейдера
8 Алгоритм торгівлі

у цій версії ви отримуєте найбільший і якісний набір матеріалів для всієї історії програми" ТОРГІВЛЯ від А до я", яка дається в найбільш комфортним форматом для максимально продуктивного навчання. Що включить в себе оновлення:
  1. Нові навчальні матеріали, що розплутують криптовалюти
  2. Додаткові відео-матеріали, які допомогли розібратися, як працює теорія на реальних прикладах
З. Технічні "спаржалки" для простого відкриття первинних sdelok
  1. Підсумкові тести до і після навчання, для вирівнювання результатів
  2. Bce, що обов'язково студент, зосередився на одному екрані, в новому розділі "Дашборд" 6. До бальної системи Доповнення "досягнення" для забезпечення Ваших результатів і стимулювання досягнення нових
  3. Зворотній зв'язок від експертів зупинився на тому, щоб отримати все, буквально в Z кліка
  4. Виписка і перевірка угод тепер проходить в особистому кабінеті
Оновлення програм" ТОРГІВЛЯ від А до Я " з.5 дает можливості з великою легкістю занурити в світ трейдингу і вибудувати своє навчання на максимально продуктивному і результативному утраті.

https://gerchik.com/trainings/60days-3
 
Останнє редагування:
Угорі