Що нового?

Придбаний Цікава Біла схема з прибутком від 4000 рублів за робочий день

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 7
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 163.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Вітаю пані та панове. Вирішив поділитися з вами черговою моєю схемою по заробітку, але вже на платній основі.
Чому продаю? Тому що якщо викладу мануал в паблік, то за схемою почне працювати велика кількість людей і як наслідок дуже висока конкуренція, яка тільки всім ускладнить процес. Тому, за мінімальну вартість, Я пропоную придбати!
Схема написана тільки з мого особистого досвіду, тобто є повністю авторською.

Давайте розберемося що до чого:
Я хотів би почати з того, що це не просто цікава Біла схема заробітку, а повноцінне виробництво продукту в домашніх умовах з подальшою реалізацією шістьма способами. У даній схемі ми нікому не завдаємо шкоди, ні кидаємо і не обманюємо. Клієнт залишається дуже задоволений.

Бізнес будується тільки в online. Необхідно буде скопіювати 2 сайту( російською та іноземною мовами), створити спільноти в соц. мережах, причому рекламувати нічого не потрібно. Фінансові вкладення складуть до 5000 рублів залежно від обраного вами шляху. Крім цього до даного бізнесу необхідно підійти відповідально. Я не продаю кнопу "бабло" і не треба плутати дану схему зі схемами типу "написав-на*бал". Отже в якості покупця я бачу адекватного користувача dublikat.in

Профіт. Чому від 4000 в день? Чому клієнти віддають гроші? Тому що наші способи реалізації не заточені під продаж, ми взагалі нічого не продаємо. З одного клієнтам ми маємо 1100 рублів чистого прибутку, ціну встановлюєте ви самі. Завдяки 6ти способам реалізації у нас буде величезний трафік і велика кількість клієнтів отримати халяву, яку ми надаємо. Доцільно буде працювати в команді з 2-х чоловік, щоб встигнути відпрацьовувати всі 6 методів реалізації і не упускати жодного клієнта. А взагалі, як ви попрацюєте, то і заробите!

Продаючий сайт
https://privatelink.de/?https://www.dublikat.in/threads/interesnaja-belaja-sxema-s-profitom-ot-4000-za-rabochij-den.52965/
 
Угорі