Що нового?

Придбаний [Чистий аркуш] Ресурсні відносини (Людмила Коструб)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 114.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Вебінар-НОВИНКА з НЕЙРОГРАФІКИ"ресурсні відносини"

Мене часто запитують, чому навколо стільки незадоволених і нещасних людей?
Ніхто не посміхається, всі дратуються з найменшого приводу, сусіди кричать, продавці хамлять, родичі ниють, подруги нескінченно скаржаться на життя!
Що відбувається? Змінюється світ? Просіла культура? Якось не так повернулася місяць або планети вишикувалися в деструктивний ряд?

давайте розкрутимо цей вихор негативної енергії і усвідомлюємо: те, що ми спостерігаємо в просторі навколо нас – це відгук Всесвіту на наш стан. Іноді дуже гірко і неприємно це усвідомлювати, здається: "Ну чому я повинен брати відповідальність за інших? Я чи що винен у всьому?"Але, якщо подивитися на це трішечки з іншого боку, то можна побачити: якщо Всесвіт зі мною розмовляє, значить і я можу їй щось сказати! І будьте впевнені, вона почує!

будь – яка емоція, що виникає всередині нас-це згусток енергії, володіє свого роду магнетизмом. І якщо емоція триває довше, ніж п'ятнадцять хвилин, до цього згустку починають підтягуватися зовнішні енергетичні структури зі схожим зарядом. До страху притягується страх, до гніву притягується гнів, до брехні притягується брехня. Ну, і відповідно, до нещастя притягується нещастя.
Люди рідко можуть усвідомити, що вони є епіцентром того, що відбувається навколо них. І, проте, подібне притягує подібне. Все, що ми змушені споглядати – генерує наше особисте поле.

друзі, це тільки здається, що почати випромінювати позитивну енергію дуже складно.
Але! Адже у нас є такий чудовий метод-Нейрографіка, який досить швидко може скорегувати особистісний заряд!
Що станеться після зміни цього заряду? До вас притягнуться ресурсні люди, які будуть ділитися з вами енергією. Налагодяться відносини з оточуючими, ви станете більш активні, здорові і привабливі!

Приходьте на вебінар-НОВИНКУ з енергетики відносин!
На занятті ми переведемо на мову нейрографіки всі основні проблеми у відносинах,
організуємо за допомогою малюнка грандіозну чистку свого поля від небажаних комунікативних вузлів. В процесі уроку ми постараємося закласти фундамент усвідомленості в свої комунікації і очистимо місце для творчих відносин. Буде як завжди, цікаво і надихаюче!

і на завершення вам від мене трансформуючий текст:
Як багато облич у серця: море, камінь, квітка, і кожне хоче повернутися в птицю
Легкості і натхнення!
З нетерпінням чекаю нашої зустрічі на вебінарі!
Ваша Людмила Коструб
https://privatelink.de/?https://neurograficaonline.ru/viebinarnovinka
 
Угорі