Що нового?

Набір учасників Чіпляють тексти (Таша Лео)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 54.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
писати Класні Тексти - легко!

Навичка писати тексти, заражати своїми ідеями, включати в людях азарт, інтерес, залучати, вести за собою - це Дар...Який дарує вам не Вища Сила, а ви самі.

Всім цим речам можна навчитися, навіть, якщо зараз ви не знаєте про що писати, пишете нудно, рідко, немає реакції на ваші тексти, слабо йдуть підписки і продажу.

Єдина людина, яку не можна навчити-той, хто сам цього не хоче. Всі інші мають 100% можливостей.

Підберіть для себе 1 або кілька сезонів відразу і отримаєте їх зі знижкою - 75% (ціни в формах вже вказані з урахуванням знижок)


СУПЕР-прокачування текстів

(ПМК 1)

Станьте крутим Автором і пишіть Класні Тексти, застосовуючи найсильніші прийоми і викликаючи в читачів яскраві емоції, азарт, натхнення, любов і довіру.

Отримайте 12 секретних технік

Кожна з них цінна сама по собі, а разом вони перевернуть ваше розуміння про Копірайтинг. І ви зрозумієте як насправді Тексти стають вірусними, чому вони чіпляють і буквально підсаджують на вас.


Психологічні

Тексти (ПМК 2)

Збірник відео-секретів про найпотужніші практичні прийоми з копірайтингу, неірокопірайтингу, психології, журналістики та маркетингу, які я збирала більше 5-ти років.

Отримайте 12 найсильніших прийому з області психології, неірокопірайтінга, копірайтингу, журналістики та маркетингу. Це гігантський, який я упакувала в короткі 15-ти хвилинні серії з повним збереженням сенсу.


Коли ви дізнаєтеся ці прийоми, то почнете бачити більше, ніж всі інші. Будете розуміти те, чого не розуміє більшість блогерів і бізнесменів. Ви навчитеся буквально впливати на поведінку людей і управляти потрібними Вам реакціями.Станете цікавим автором з нестандартним мисленням, якому вірять і якого люблять.

Вибуховий

Копірайтинг

(ПМК 3)

Вас чекають 14 нових вибухових стратегії, з якими ви станете неймовірно цікавим автором, а ваші тексти будуть залучати на 50% більше уваги, лайків, коментарів і репостів.


Стати цікавим автором

Я знаю на 100% як витягнути з вас талант, розкрити і упакувати його.


Адже ви прийшли в онлайн явно не для того, щоб бути сумною сірою мишкою, так?


Я допоможу вам розкрити вашу приголомшливу особистість, щоб:

  • ви стали вільні у вираженні своїх думок
  • отримали визнання і популярність
  • стали впевнено писати тексти так, як інші тільки мріють

НЕИРОКОПИРАЙТИНГ

(ПМК 4)

2х-шаровий тренінг


У першій частині ви дізнаєтеся найважливіші для людини, що пише особливості роботи мозку і те, як ми приймаємо рішення, які гачки нас чіпляють і чому на одні речі ми реагуємо, а інші ні.


У другій частині ви отримаєте 14 нових прийомів, які дозволять вам буквально керувати увагою, думками і діями вашої аудиторії. Акуратно, але сильно.

Продаючі тригери

(ПМК 5)

Поряд зі звичайними тригерами, з якими знайомі практично всі і які широко розтиражовані (подарунки, халява, жадібність і тд) є особливий ряд інших тригерів.


Більш глибоких, придатних для створення особливих текстів. Вони допомагають включити бажання, участь, інтерес, піднімають залучення, роблять читачів фанатами вас і ваших ідей.


Застосовуйте ці 12 секретних тригерів, щоб стати яскравою, харизматичною особистістю, яка буквально приковує до себе, інтригує, притягує.

https://privatelink.de/?https://tashaleocop.getcourse.ru/PMKVIP
 
Угорі