Що нового?

Придбаний Швидкі гроші на консультаціях (Олег Пінський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 401 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 46.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Майстер-клас. Швидкі гроші на консультаціях. Як отримати 30 заявок на консультації за тиждень і додати до доходу 50 000 рублів

чому для багатьох експертів отримання швидких грошей викликає складності?
  • Не вистачає клієнтів
  • Немає великих бюджетів на рекламу (а реклама дорожчає рік від року)
  • Надія на сарафан (ось ось, може бути, клієнт обіцяв, що прийде і інша лотерея)
І найголовніше, що вони не мають інструментів для швидких результатів та стратегії.

все це призводить до неприємних помилок, таких як
  • Втрачені гроші на непрацюючу рекламу
  • Безкоштовні консультації з вдячністю, але без оплат
  • Заниження своїх фінансових можливостей (ось знову не вийшло, я просто не можу собі це дозволити... потрібно накопичити, а потім не цікаво) і т. д.
Як наслідок-розчарування... сором, незадоволеність та інші принади невдач... І, як я говорив вище, у мене є технологія, яка допоможе уникнути всього цього і ви можете отримати її на майстер-класі, який пройде зовсім скоро.

початок МК 18 листопада (понеділок) ввечері (19:00 (Мск))

коли ви опануєте цю технологію, то
  • зможете всього за 1 годину в день додати до доходу 50 000 + рублів доходу (1 консультація в день за 2 500 * 20 робочих днів = 50 000)
  • назавжди забудете стан:"я не можу собі дозволити". Замість нього у вас буде азарт, драйв і задоволення від регулярних фінансових перемог.
  • а це зміцнить впевненість і вам захочеться сильно більше. А там вже і 100 - 300 - 500 тр в місяць, стануть не чимось космічним, а нудним вівторком.
  • Ну і звичайно, коли є результати, то вже не потрібно всім доводити, що займаєшся не фігнею. "Друзі" - подкольщики і близькі, будуть бачити, що почне поважати те, що ви робите.
  • крім цього, ви зможете вкладатися в дороге навчання, яке економить багато часу, тому що там збирається концентрація працюючих технологій, на пошук яких можуть йти роки. А значить зростання буде в рази швидше.
  • а все починається з простої технології - робити швидкі гроші на консультаціях.
власне, ось що буде на майстер-класі
  • Стратегія швидких грошей на консультаціях, щоб з'явилося точне розуміння що і в якій послідовності робити і точно спрацювало
  • опис клієнта для швидких грошей на консультаціях, щоб було легко написати текст і отримати 30+ заявок на консультації
  • заявки на консультації вже сьогодні, за допомогою поста 5130, якщо що, за допомогою цього поста я кілька разів отримував до 100 заявок на консультації на 48 годин
  • головний секрет швидкого і безкоштовного залучення клієнтів, працює навіть якщо у вас немає популярності і прокачаних соц. мереж
  • фільтрація і Підігрів перед сесією, щоб клієнт прийшов вчасно і ще до сесії хотів заплатити
  • Алгоритм проведення допомагає частини консультації, щоб клієнт відчув цінність (працює навіть якщо у вас недостатньо досвіду консультування, потрібно просто йти за списком питань)
  • коли називаєте клієнтам ціну консультації вони пропадають? Просте рішення, в результаті якого клієнти будуть платити 3 000 - 6 000 рублів за першу сесію і залишати відео-відгуки
  • 3 питання, які потрібно задати клієнту, щоб сам захотів заплатити за сесію більше
  • Алгоритм продажу пакету сесій по 100% передоплаті або як Олена Репякова без програми, отримала 50 000 рублів від клієнта, у якого постійно "немає грошей"
  • Алгоритм продажу дорогої разової сесії (6 000 - 10 000 рублів) по 100% передоплаті
варіант Стандарт
  • участь у прямому ефірі
  • запис
  • презентація майстер-класу
  • аудіо-версія майстер-класу
  • Транскрибація
https://privatelink.de/?https://vk.com/wall-110309303_13674
 
Угорі