Що нового?

Придбаний [Школа автомобільної електроніки] Курс з ремонту блоків управління двигуном

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 142
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 26.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Я зібрав найбільш ходові несправності електронних блоків управління машин приблизно періоду двохтисячних років. А дещо що буде актуально і на сучасні авто.
Ці машини нікуди не поділися, і досі користуються впевненим попитом. Особливо враховуючи дикий стрибок цін на авторинках.

ви дізнаєтеся як усувати основну проблему з панелями приладів на Ауді А6 в кузові С5, Ауді ТТ першого покоління, А3 тих же років, а так само Мерседес Vito. Це про ситуацію, коли панель збоїть, стрілки то працюють, то ні, зображення на екранчиках і підсвічування поводяться як попало. А іноді машина може навіть перестати заводитися.

Кожен 220 мерседес рано чи пізно зіткнеться з відмовою дверного модуля управління сидінням. Так вже він влаштований і спроектований... я бачив багато спроб ремонту цих блоків. Але правда лише одна. Ви її дізнаєтеся, і зможете легко давати гарантію хоч на рік, що проблема не повернеться.

Блоки АБС на Ауді, БМВ, Фольксвагенах. Фірма Бош явно познущалася над власниками, заклавши в конструктив блоків управління неминучі поломки. Мова про блоки на керамічних платах. Я розповім в чому полягають проблеми, і поділюся своїм досвідом по їх ремонту.

На перших випусках Мерседесів нового покоління, таких як 221 кузов, МЛ164 кузов, блоки управління двигуном BOSCH ME9.7 ставилися прямо на мотор. У підсумку кожен автомобіль з таким розташуванням блоку починає повільно вмирати. Машина поводиться непередбачувано, смикається, глухне або взагалі не заводиться. Я розповім звідки йде корінь проблеми, і навчу вас її усувати.

Ще одна дуже і дуже поширена проблема перших Мерседесів в 202 і 210 кузовах, і як не дивно деяких ссанг-енгів, це зникнення іскри на парі циліндрів. Йдеться про всі машини з блоками управління HFM.

Багато людей на форумах б'ється над вирішенням цього питання. Кому то вдається, кому то ні. Я навчу вас з цим розбиратися!

На деякі автомобілі Форд Фокус 2 ставилися панелі приладів, які з часом починали вести себе неадекватно. Це незрозумілі повідомлення на дисплеї, моргання лампочок, скажені стрілки і все в такому роді. Проблема вирішується досить швидко, якщо знати як. І ви дізнаєтеся про це з курсу.

У автомобілів Мітцубісі, таких як паджеро, монтеро, спейс стар, спейс вагон та інших, з чорним пластмасовим блоком управління, часто виходив з ладу один з каналів управління запалюванням. На жаль, в блоці використовуються чисто японські деталі, аналогів яким немає. Але я знайшов вихід і рішення, як за допомогою 2-х транзисторів по 5 рублів замінити хитру деталь. Тепер дізнаєтеся і ви!

Ніссани Максима, Альмера, Прімера, Санні,ряд моделей Інфініті, і ще кілька моделей мають цілий ряд проблем з блоками управління. По-перше, це відмова холостого ходу. Коли машина або зовсім його втрачає, або не може його регулювати. Витоки цього йдуть від заводських конструктивних особливостей мотора. І ці ж авто майже так само часто мають проблеми із запалюванням. Відмова одного або декількох циліндрів, в результаті троящий двигун. Я навчу вас ремонтувати Блоки управління з цими проблемами.

Якщо на РАВ 4 другого покоління смикається коробка, невчасно перемикаються передачі, вискакують помилки по соленоїдам, то майже в 100% випадків проблема з блоком управління. Ви дізнаєтеся як повністю це усунути.

На Шкоді Октавія першого покоління є така проблема. Всі стрілки на панелі приладів просто падають, і лежать не подаючи ознак життя. Іноді можуть пару раз смикнутися, але потім знову лягають. Я покажу вам як швидко і надійно усувати цю проблему.

Ще одна поширена несправність-це відмова панелі приладів на автомобілях Вольво S60, S80, XC90. Це тільки з тих, що траплялися мені. Цілком ймовірно є й інші моделі зі схожими речами. Стрілки лежать, екрани мовчать, лампочки горять. Ось приблизно так виглядає проблема з боку. У мене є перевірене готове рішення щодо усунення цих несправностей. І я готовий поділитися ним з вами!
https://privatelink.de/?https://autoelectronic.ru/newecu.html
 
Угорі