Що нового?

Придбаний [Школа жіночого здоров'я] Сила, укладена в промежині (Олена Музиченко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 331 ГРН
Учасників: 1 з 14
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 24.6 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



Ви отримаєте запис годинного онлайн-тренінгу про жіночу енергію і набір слайдів з практиками.

кому підходить тренінг?

Тренінг рекомендований жінкам і дівчатам, у яких спостерігаються:
  • жіночі запальні захворювання, хворобливий клімакс, порушення циклу,
  • різке погіршення стану шкіри, поява ознак старіння,
  • проблеми з встановленням контакту і відносин з чоловіками,
  • недолік енергії, особливо у тих, хто використовує жіночі техніки, в тому числі гімнастику 3 променя,
  • а також всім жінкам, які хочуть вести щасливе і гармонійне життя.
чому багато красивих і розумних жінок живуть поодинці, а інші оточені чоловічою увагою, незважаючи на зовнішні і розумові дані? Чому ідеальній дружині і господині зраджує чоловік? Чому у кого-то і через 20 років пристрасть кипить, а хтось вже давно нічого не відчуває? Чому одні в 40 виглядають на 25, а інші в 25 на 40? Наша життєва енергія грає роль у всьому цьому, вона управляє світом, від неї залежить здоров'я, любов, відносини, матеріальний достаток і багато іншого. Ми народжуємося з надлишком цієї енергії, але з часом вона витікає. А щоб знову заповнити їй, потрібно спочатку закрити місця витоку. Це також, як і з графином води – якщо в ньому Дірка або тріщина, то наповнювати його марно.

Чому ж тоді соціально успішні жінки нещасні, адже вони сповнені енергії? Так, це так, але для жіночого щастя і здоров'я нам необхідна жіноча енергія. В основі тренінгу лежать даоські методики, безконтактний самомасаж, розбір енергетичних зон (одна із зон промежини), їх зв'язку з усіма внутрішніми органами.

на курсі Ви:
  • почнете впливати на стан свого здоров'я за допомогою безконтактного масажу,
  • навчіться масажувати органи, що потребують уваги,
  • освоїте техніки збереження життєвої енергії,
  • дізнаєтеся про прийоми профілактики та усунення захворювань прямої кишки, в тому числі геморою.
Олена Музиченко – лікар-гінеколог, сімейний коуч, гіпнолог.
http://zdorova.net/power/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі