Що нового?

Придбаний Шпаргалки: худі ноги, Плоский живіт, загальне схуднення (Анастасія Морозова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 294 ГРН
Учасників: 1 з 15
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 20.4 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


1. Шпаргалка худі ноги
Ляхи труться один об одного при ходьбі?
Хочеш зробити собі ту саму "дірку" між ніг всього за 2 тижні?
Худне все, крім ніг?.
Вага насамперед набирається в ногах?
Мрієш носити шорти/облягаючі джинси, але не можеш?
Твої ніжки більше, ніж у хлопця?
При стисненні ніг з'являється " апельсинова кірка?"
Не можеш змінити свій тип фігури?

у цій Шпаргалці цілих 100 сторінок присвячені тому, як же все таки схуднути в ногах?
Такого ти ще не читала!
Ця Шпаргалка кардинально змінить твою думку про схуднення і зробить твої ноги по-справжньому красивими за найкоротший термін.
Більш того-я зібрала для тебе кращі тренування на ноги, які не перекачають твої ноги, а навпаки зроблять їх витонченими і красивими (а так само детально пояснила техніку вправ).
Я включила в Шпаргалку кращі масажі і обгортання для ніг, деякі з них можуть давати результат вже за одну ніч.

і в подарунок при покупці цієї Шпаргалки я дарую тобі"щоденник схуднення" .
Це 15 сторінок мотивації, яка не дасть тобі зірватися. Ти нарешті усвідомлюєш своє схуднення і більше ніколи не зірвешся.
Врахуй, що його доведеться заповнювати самостійно, виходячи зі своїх параметрів і бажань.

2. Шпаргалка Плоский живіт
Доводиться втягувати живіт, коли хлопець кладе на нього руку?
Не подобається, що живіт "випинається" після їжі?
Хочеш вільно ходити в білизні/купальнику вже через тиждень?
Мрієш надягати облягаючі кофти і сукні?
Хочеш мати красиві обриси талії?
Насамперед вага набирається в талії і животі?
Хочеш змінити свій тип фігури?
Твій живіт більше грудей?
Що б ти не робила, низ живота ніяк від тебе не йде?
Або ти худа, але живіт все одно в'ялий?
Не знаєш, як правильно навчитися робити вакуум? (спойлер: у Шпаргалці ти навчишся за 1 день).
Хочеш, щоб живіт був плоским навіть, коли ти його не втягуєш?
Або може ти хочеш поєднати вузьку талію з пресом?


У Шпаргалці» по плоскому животу " я написала 166 сторінок, після яких ти сама не помітиш, як живіт і талія стануть худими.
Такої інформації ти не бачила і не читала ні в кого.
Адже ніхто не робить настільки великих (166 сторінок, Карл!) та інформативних гайдів, які за розміром виходять, як книги.
Ця Шпаргалка зробить твій живіт по-справжньому красивим і привабливим (для тебе) за дуже маленький період.
Ти не знала про те, що так можна худнути, ти ніде не бачила цих способів.
Я написала і пояснила детально техніку тих вправ, які ти до цього не могла бачити.
Я показала,» як робити хвилю животом " і роз'яснила справжній вакуум.
Ти не повинна платити за послуги масджистів, адже я показала кілька способів домашнього масажу, який прибере тобі живіт.
А сперечаємося, таких обгортань ти ніде не бачила?

І в подарунок при покупці "Шпаргалки по Плоскому животу", я безкоштовно дарую тобі 2 трекера:
  • У першому ти зможеш вести свій робочий зошит схуднення, замірявши себе і помітивши результати шпаргалки (в обсягах тіла) вже через день.
  • У другому трекері ти зможеш вести свій особистий челендж: 100 днів вакууму!;)
Якщо все ще сумніваєшся - швидше біжи читати відгуки дівчаток про моїх шпаргалках по "худим ногам" і " загальному схудненню»
3. Шпаргалка загальне схуднення
У цьому Гайді зібрані всі основні знання про схуднення від А до Я.ця Шпаргалка підійде, як новачкам в цьому питанні, так вже і професіоналам. Адже в ній є унікальна інформація, без якої не можна починати схуднення, інакше є шанс повернення ваги, появи розтяжок, целюліту або навіть РПП.
У подарунок я тобі дарую 2 чек-листа:


  • чек-лист води (вода-це схуднення).
  • чек-лист калорій (тому що саме завдяки їм ми худнемо).
Обіцяю, ти не розчаруєшся.


http://morozovastasy.ru/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі