Що нового?

Придбаний Экспресс-курс 78 дверей (Саёра Ахмедова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2260 ГРН
Учасників: 2 з 20
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 117.5 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Маргот

Организатор

Що означає експрес? Ви отримуйте стислий, але якісний матеріал. Тільки найнеобхідніше, що потрібно знати по цій колоді, без зайвої води.

В програмі:
✅ відеоматеріали тривалістю 3 години 40 хвилин. Вони містять у собі трактування всіх карт у колоді та приклади двох розкладів: мій авторський розклад «ключі та двері», а також мій особистий спосіб адаптації цієї колоди під річний прогностичний розклад.
✅ письмові допоміжні матеріали, в яких вказані важливі моменти до кожної картки, а саме як карта відповідає на запитання так/ні та який вона має ключ від дверей.

‌ДЛЯ КОГО ПІДІДЕ?
▪Для тих у кого вже є досвід з картами та є розуміння класичної бази Уейта, загалом не для новачків!
▪Для тих хто спробував вивчити цю колоду, але не зрозумів ті карти, що різняться з класикою.
▪Для тих, у кого немає розуміння, де ключі та двері на картах, як вони відповідають на закриті питання і що взагалі всі ці двері та ключі означають.
▪Для тих, хто хоче в найкоротші терміни зрозуміти цю колоду; я не збираюся розмусолювати кожну карту, навпаки моє завдання було стиснути матеріал для інтенсивного проходження курсу (тільки важливі аспекти без води).

ЩО БУДЕ?
Буду наголошувати саме на фішку колоди - це фізичні та метафоричні двері, арки, лабіринти та ключі. Покажу де знаходяться двері та ключі, якщо немає їхньої очевидної присутності на карті і як цим користуватися в розкладах.
▪Також розповім, як кожна карта відповідатиме на конкретно задане запитання «так чи ні». І якщо ні, то як це виправити, який ключ до рішення підібрати.
▪Найбільшу увагу буде приділено тим картам, які відрізняються від класу Вейтівської, поясню що вони означають і як їх слід трактувати.
▪Покажу приклади розкладів, де гармонійно можна вбудувати фішку колоди, і як зачинені або відчинені двері можуть давати прогноз на майбутнє.

ЧОГО НЕ БУДЕ?
▪А ось на що я не робитиму акцент, так це на стандартних картах, які нічим від класики не відрізняються, такі як блазень, маг або імператриця. На подібних картах я не буду довго зупинятися, тільки торкнуся наявних ключів і дверей.
▪Я не буду повторювати типові Уейтівські трактування до кожної картки; пояснення будуть дані з урахуванням індивідуальних зображень у цій колоді, а чи не з урахуванням класичної бази. Тобто найбільша увага приділятиметься сюжетній частині, оскільки колода оракульна!

https://taplink.cc/taro.log/p/988817/
 
Останнє редагування модератором:

Вика58

New member
Маргот,станьте будьласка органiзатором
Таро в шафрановом: Ступень 2. Тариф Рыцарский (Яна Ямлих)
 

Вика58

New member
Маргот ,я оплатила курс
Экспресс-курс 78 дверей (Саёра Ахмедова)
13.04.24. в20.02.Проверьте пожалуйста оплату и я жду курс.
 
Угорі