Що нового?

Як довго чекати відповіді на курси придбано?

Olha993

Member
Підскажіть, як довго чекати відповідь, де курс придбаний і є модератор. Виконала всі умови , написала готова оплатити і в список основний. Чи ще щось потрібно?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Підскажіть, як довго чекати відповідь, де курс придбаний і є модератор. Виконала всі умови , написала готова оплатити і в список основний. Чи ще щось потрібно?
я беру нові складчини в організацію раз на тиждень. Якщо пройшло багато часу а ніхто не взяв в організацію. То значить зараз немає час на проведення у мене, принаймні. Я обробляю близько 95% заявок. Рішення проблеми: 1. Ви можете шукати організаторів тут. 2. Покликати нових учасників з соціальних мереж або інших форумів. Коли буде багато учасників то проведемо.
 

Status

New member
я беру нові складчини в організацію раз на тиждень. Якщо пройшло багато часу а ніхто не взяв в організацію. То значить зараз немає час на проведення у мене, принаймні. Я обробляю близько 95% заявок. Рішення проблеми: 1. Ви можете шукати організаторів тут. 2. Покликати нових учасників з соціальних мереж або інших форумів. Коли буде багато учасників то проведемо.
організатором може стати лише людина, в якої є цей матеріал в наявності? чи може стати організатором і той хто придбає матеріал по вказаній загальній сумі?
 

Маргот

Организатор
організатором може стати лише людина, в якої є цей матеріал в наявності? чи може стати організатором і той хто придбає матеріал по вказаній загальній сумі?
Якщо у Вас є матеріал, то можете стравати організатором, давати реквізити і після оплати можете видавати матеріали. Також можете в складчині проводити набір учасників, і коли набереться вся сума що вказана на сайті автора, коли всі оплатять, викупаєте у автора, та видаєте матеріал,
Детальніше пишіть в службу підтримки
 

Lulu3012

New member
Доброго дня. Дуже б хотіла придбати ці МК, але нема організатора. Підкажіть будь ласка де мені знайти організатора?
[natali_aksyonova_knit] Пуловер, кардиган "striped_twins" (Наталья Аксенова)
[jenya_shakhova] Кофточка, платье Polo (Евгения Шахова)
Пуловер "Sweet_paul" (pank_ova.knitting)

Пуловер Palette (knit_inka)
[natali_aksyonova_knit] Кардиган Arabesque (Наталія Аксьонова)
 

Татka164

New member
Підскажіть, як довго чекати відповідь, де курс придбаний і є модератор, і де немає модератора?
 
Угорі