Що нового?

Придбаний Як заробити на ставках, 24 560 рублів за 14 днів без знань і досвіду!

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 247 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

27700

Автор: Олег Романів!

я був втрачений, так як 5 років мого навчання могли б закінчитися в той момент, і я б залишився без диплома. Але мені пощастило. Я познайомився з хлопцем, якій навчив мене заробляти на ставках, за старою перевіреною системою. Я в спорті взагалі не чого не розумів, і так само не розумію.

Принцип зароботка, був для мене подивом. він не ніс ризику програшу, і завжди йшов в плюс, граючи на мінімальних вкладеннях. Для цього не потрібно було знати що то а спорті, так як секрет був зовсім в іншому. за 2 тижні я заробив 24 000 рублів, і зміг доплатити за своє навчання, і успішно закінчити диплом. Тепер я працюю на звичайній роботі, і так само продовжую користуватися цим способом додаткового заробітку. Так як він не заважає моїй справі, і досить приділяти 5-10 хвилин в день. Що б вибудовувати новий графік.

в даному курсі, буде преложено 3 блоки навчання!
Блок 1: Новачок.

Ми почнемо ставити ставки за мінімальними цінами, що б зрозуміти як це працює, і залишитися в плюсі. Але прибуток від них не буде перевищувати 70$ на добу. Це потрібно для того, що б збільшити свій гаманець, і перейти до 2 виду ставок, з більш прибутковими доходами!

Блок 2: Любитель
Коли наш баланс буде перевищувати 40$, ми почнемо ставити ставки від 1$, завдяки чому, прибуток буде збільшена в 5 разів. Після чого у нас будуть гроші для більш складних ставок, і ми завжди будемо залишатися в плюсі, а так само зможемо вже знімати пристойні суми.

Блок 3: експерт
До цього блоку навчання, ми прийдемо тільки після того, як у нас на рахунку буде понад 150$. Що б ставити ставки від 4$ і отримувати виграші від 100$ за ставку.

 
Угорі