Що нового?

Придбаний Як зняти весілля без косяків (Сергій Гаварос)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 75.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Привіт, наприклад!)
Вирішив стати весільним фотографом, але не знаєш з чого почати? Тоді спочатку подивися коротенький тизер, що б зрозуміти що до чого.)) А потім поговоримо.) Ок?

В принципі мені додати практично нічого і так, думаю, все зрозуміло.


Я звичайно міг би тут почати розповідати, що цей відео-курс зробить з тебе супер-весільного фотографа, що це прям чарівна кнопка і чарівний стусан одночасно, що подивившись відео-курс і прокинувшись завтра вранці ти не будеш колишнім, що через тиждень твій цінник виросте в два рази і т. д.

Це все хрень собача. Чарівних кнопок не буває.

Тут буде тільки одне - розписані по кроках дії весільного фотографа від першого дзвінка клієнта і до віддачі готового матеріалу.


Що говорити, коли пролунав перший заповітний дзвінок від клієнта?
Які помилки можуть зірвати замовлення при телефонній розмові?
Як розкрутити клієнта на зустріч?
Де і як зустрічатися з майбутніми молодятами?
Як вести зустріч? Коли і як називати остаточну ціну?
Як отримати передоплату на першій зустрічі і закінчити бесіду фразою:"зателефонуємо перед вашим весіллям"?
Як підготуватися до весільної зйомки і що взяти собою, а що сміливо викинути в найближчу урну?
Конструкція весільної зйомки. Кадри маст-хев (обов'язкові).
Які кадри обов'язково потрібно зняти на весіллі і за відсутність яких фотографій можна почути вимогу повернути гроші або звинувачення в непрофесіоналізмі.
Обов'язковий набір "мінімум" для того, щоб залишити задоволеною навіть саму примхливу наречену.
Робота з нареченою вранці і розгойдування її на зйомку.
Робота з нареченим на зборах .
Робота з парою на локації. Ти дізнаєшся як зробити так, щоб вони замість того, щоб тупити, бентежитися і нервувати почали позувати як зірки кіно.
Як зняти цільну серію навіть в умовах нестачі часу. Важливі фотографії, за які платять великі гроші.
Позування. Як не ставити людей в кострубаті пози. Робимо з Буратіно справжніх хлопчиків.
Що, як, навіщо і кого знімаємо на банкеті?
Як правильно закінчити зйомку весілля?
Техніка отримання довгострокових клієнтів і розширення "сарафана" і т. д. і т. п.

І ще купа всяких смачних Інсайдів, які професійні Весільні фотографи як правило не розповідають.
Загалом це чітке, точне, покрокове керівництво як стати весільним фотографом.
Просто повтори всі кроки і все! Все просто!
Є сумніви? Тоді ще раз переглянь моє портфоліо! У мене це працює, значить буде працювати і у тебе.

Продажник:
 
Угорі