Що нового?

Придбаний Як знімати круті stories (Катерина Бакшина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 129 ГРН
Учасників: 2 з 12
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 11.2 ГРН
17%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Привіт, мене звуть Катя і я підсаджую людей на свої сторіз.

Впевнена, ти неспроста на цій сторінці і теж давно підсів на мої відео.

Спеціально для тебе я створила чек-лист, де покроково розповідаю, як зробити те ж саме в своєму блозі і зняла відео про сторітеллінг. Застосовуючи мої поради і лайфхаки, ти зможеш збільшити охоплення, завоювати довіру і закохати в себе своїх передплатників.

Всього лише за ціною однієї кружки кави ти придбаєш знання, які допоможуть тобі заробляти на блозі ще більше.

+ Що ти знайдеш в чек-листі
  • 10 правил утримання уваги аудиторії. Практичні поради, дотримуючись яких легко підсадити людей на свій контент.
  • 40 ідей для сторіз. Просто готові ідеї, бери і знімай.
  • 5 способів, щоб стати гуру сторіз. Тут для тих, хто думає, що знає все. Мені є чим вас здивувати.
  • Програми для обробки. Додатки для монтажу, фільтрів, накладення музики та інших ефектів в сторіз.
  • фішки Instagram. Лайфхаки Instagram, які зроблять ваші сторіз ще цікавішими.
  • психологічні моменти. Як побороти страх знімати історії, як забити на свої недоліки і використовувати їх як гідності для розвитку особистого бренду.
  • + бонусне відео
також разом з чек-листом ти отримаєш відео в якому я розповіла про секрети сторітеллінга.

Цей метод можна використовувати для створення будь-якої історії. У сторіз, постах, статтях в блог і навіть в сюжетах фільмів і книг.

Продажник
https://umapalatta.ru
 
Останнє редагування модератором:
Угорі