Що нового?

Придбаний Як зробити запуск на мільйон, навіть якщо у вас немає бази і вас ніхто не знає (Юрій Курилов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 114
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 33.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

42337

Неважливо, чи є ви експертом або продюсером. Також неважливо чи є ви новачком або вже маєте великий досвід в інфобізнесі... те, що я хочу вам запропонувати, може бути кращою інвестицією, яку ви коли-небудь робили... Напевно, ви бачили рекламу безкоштовних двотижневих тренінгів за останній рік... але чи знаєте ви, що система запусків через двотижневі безкоштовні тренінги була створена рік тому. Була створена мною і мала ефект вибуху водневої бомби на ринку. Чому я так голосно про це говорю? Та тому що я був сам в шоці від того, яку шалену популярність вона отримала буквально в лічені місяці. А також приголомшений тим, наскільки багатьом людям вона радикально змінила життя. Я знаю особисто десятки людей, які збільшили свої доходи в 3, 5 і навіть в 10 разів. Я знаю масу людей, які стартували свій успішний бізнес, завдяки їй після багатьох місяців і навіть років топтань на місці. Мій особистий дохід виріс приблизно в 5 разів, завдяки цій системі. Буквально недавно я інтерв'ював клієнтку дохід якої виріс більш ніж в 10 разів буквально за місяць! Однак, не буду приховувати, були і люди, які в ній розчарувалися. І майже завжди це були ті, хто спостерігав з боку, а потім вирішив повторити те, що побачив. На жаль, так не працює. В системі, яку я створив, є тонкі нюанси і підводні камені, які з боку складно помітити. І сьогодні я хочу запросити вас на дводенний інтенсив, на якому я хочу навчити вас цим нюансам.

Отже, що вас чекає на цьому інтенсиві:
  • Як створити спокусливу пропозицію для вашого безкоштовного тренінгу
  • Розбір структури для анонсу безкоштовного тренінгу
  • Різні кути, які ви можете використовувати для вашого поста
  • Де шукати людину, яка зробить вам рекламу і як з ним правильно працювати
  • Що робити, якщо реклама не працює
  • Як значно скоротити рекламний бюджет при збереженні потрібного результату
  • Як вибрати відповідну тему для тренінгу
  • Що варто давати на безкоштовному тренінгу і що не варто давати
  • Секрети невербальної поведінки на тренінгу - Як бути привабливим і харизматичним
  • План "розігріву" для вашої аудиторії
  • Що робити, якщо платна програма погано продавалася
  • 3 листи, які піднімуть ваші продажі на 15-30%
  • Як підготувати чарівне пропозицію для вашої платної програми
  • 3 способи викликати симпатію і довіру людей
  • Як спланувати та провести запальну презентацію
  • 3 головних завдання, які вам потрібно вирішити, щоб ваша програма добре продавалася
  • І багато іншого...
Те, що Ви отримаєте, змінило життя сотень людей минулого року. І ви можете бути наступним, хто скористається всіма перевагами, які дає моя система.
https://privatelink.de/?https://vk.com/gildiya_rosta?w=wall-125273880_9617
 
Угорі