Що нового?

Придбаний Як перемогти в бійці. Брудні секрети рукопашного бою. Боєць всередині мене (Аман Атілов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1101 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 35352

прихований контент для користувачів Aurora, Tigra.
Натисніть, щоб розкрити...
наукові дослідження останніх років переконливо довели, що володіючи зовсім невеликим арсеналом прийомів можна перемагати в будь-якій рукопашній сутичці ...
"Ви теж можете оволодіти арсеналом Вуличного бійця, завдяки якому ніколи не розгубитеся в конфліктній ситуації..."
Як ви думаєте, навіщо люди приходять в зали бойових мистецтв і єдиноборств? Щоб стати чемпіонами? У 90% випадків люди приходять навчитися битися. Щоб вміти постояти за себе, не дати в образу свою дівчину... загалом, щоб не стати жертвою хамства або насильства...
Але бійка на вулиці і спортивний поєдинок не одне і те ж... щоб швидко і при цьому дуже ефективно навчитися битися зовсім не потрібно виснажувати себе тренуваннями з місяця в місяць. Адже ви ж не збираєтеся ставати чемпіоном?
Щоб впевнено почувати себе в будь-якій конфліктній ситуації вам необхідно і досить оволодіти надійним арсеналом Вуличного бійця. На це вам знадобиться місяць... від сили два. Весь.
Можете вже уявити себе "озброєним і дуже небезпечним" всього лише через місяць такого навчання. Якщо ви хочете дізнатися, що входить в такий "вуличний" арсенал і як освоїти всі ці техніки вуличного бою, я рекомендую вам мій відеотренінг "як перемогти в бійці. Брудні секрети рукопашного бою".


 
Угорі