Що нового?

Придбаний Як перепрограмувати організм і назавжди стати струнким (Михайло Петрик)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1016 ГРН
Учасників: 11 з 22
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 48 ГРН
45%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Чому ви навчитеся
  • перепрограмувати організм і бути струнким завжди і без зусиль, навіть якщо вам це ніколи не вдавалося.
  • позбутися психологічної залежності від їжі
  • змінити свою фізіологію і, таким чином, утримувати стабільну вагу, красиву фігуру і здоров'я.
  • виробити нові звички, які унеможливлять відкладення жиру і розвиток хвороб
вимоги
  • Висока мотивація
опис
Скинути вагу на короткий час вдається майже всім, але більшість з легкістю повертають свої кілограми і шар жиру з такою ж швидкістю, як і скинули. Тому, головна проблема всіх дієт і методик в тому, що вони не дають людині керівництва як утримати досягнуті результати. Зрозуміло, користь від них незначна.

Переважна більшість практик використовуваних сучасними дієтологами і любителями розповісти як треба харчуватися неспроможні тому, що вони вимагають значних зусиль від людини. Все те, що вимагає зусиль, не може тривати довго. Рано чи пізно, люди зриваються і повертаються до того ж способу життя, який зруйнував їх здоров'я і обдарував їх десятками кілограмів жиру. Це не означає, що люди слабовільні, це закономірно. Так само, як наркомани або алкоголіки повертаються до своєї згубної звички після боротьби з собою. Правильно проведена робота включає не тільки вказівки що є і скільки займатися спортом. Цього мало і це неефективно для більшості людей. Шляхом багаторічної роботи з такими людьми я переконався, що отримати стійкий результат можливо тільки, якщо опрацьовані три складових : психологія ( сюди входить мотвиация, самооцінка, харчова залежність і емоційне переїдання), фізіологія - корекція інсулінорезистентності, адаптація смакових рецепторів, стиль харчування , а також - поведінкова корекція - елементарні звички до фізичних навантажень, вибору способу відпочинку, формування контексту в якому неможливо набирати вагу. Всі ці складові повинні бути опрацьовані і тоді, якщо ви все зробите правильно, проблема набору ваги для вас більше не буде чимось значним.

Правильно проведена робота робить людину вільною у виборі їжі, фізичного навантаження і стилю життя і не вимагає ніяких зусиль для підтримування здоров'я. Так як зміни відбуваються фундаментальні, я вирішив назвати цей курс перепрограмуванням організму.

для кого цей курс:
  • всім тим, хто втомився і розчарувався в дієтах і зневірився стати струнким і здоровим.
  • всім, хто хоче бути струнким без насильства над собою
https://www.udemy.com/course/bxbphbez/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі