Що нового?

Придбаний Як побудувати відносини з дуже красивою дівчиною (Квітневий кіт)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 60.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

71244

нарешті ти зможеш спокусити саме ту дівчину, з якою у тебе так нічого і не вийшло...

На цей аудіо-курс я витратив просто неймовірну кількість часу і сил! Цей тренінг по своїй потужності і змістовної складової – являє собою не просто набір ефективно працюючих фішок, а цілу систему, побудовану мною.

Можу без зайвої скромності сказати: я знайшов секрет!

Відповідь на питання, яке так хвилює багатьох: "як побудувати відносини з дуже красивою дівчиною?"

Також даний курс містить богус: "як повернути кохану дівчину?"

Отже, уявляю свій аудіо-курс " Як побудувати відносини з дуже красивою дівчиною. Як повернути кохану дівчину?"

Прослухавши його, ти отримаєш вичерпні відповіді на наступні питання:
  • Як залучити в своє життя красивих дівчат? Головний секрет.
  • що найважливіше в тому, щоб почати відносини з красивою дівчиною?
  • розвиток відносин з дівчиною. Як зробити стосунки цікавими?
  • сварки у відносинах. Як використовувати сварки на користь відносинам?
  • Як повернути кохану людину?
  • телефонні переговори і смс-листування. Ексклюзивна методика від квітневого Кота.
  • жіночі сльози. Як на них реагувати?
  • філософія любові. Як наповнити своє життя любов'ю?
чого не буде на цьому тренінгу:
  • банальщини, описаної в більшості статей про відносини
  • акценту на теорію 100 балів
  • акценту на те, що для того, щоб володіти красивими дівчатами, потрібно багато грошей
матеріалом для тренінгу стало безліч проаналізованих доль: моєї, друзів і близьких.
Ретельний аналіз книг, фільмів і вистав, присвячених темі любові і відносин.
Цей матеріал по крупицях ретельно збирався багато років, за цей час у мене накопичилося більше сотні заміток на тему відносин, які я старанно зберігав в електронному вигляді))

І ось настав цей момент! Я звів всі ці матеріали воєдино, і, о диво! - з'явилася принципово нова, бомбова система-описує такий складний процес, як відносини з дівчиною. Дуже Красивою Дівчиною.

Попереджаю: можливо, тобі не відразу все буде зрозуміло. Це нормально. Повне усвідомлення матеріалу прийде пізніше. Коли ти зіткнешся на своєму шляху з тими проблемами, з якими в певний момент довелося зіткнутися мені.
 
Угорі