Що нового?

Придбаний Як прибрати жир з живота і боків-програма для жінок, 2013 (Сергій Сівець)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 35337

прихований контент для користувачів Aurora, Tigra.
Натисніть, щоб розкрити...

програма тренувань + інструкція з харчування + цінні рекомендації
Цю методику я розробив спеціально для жінок, які хочуть позбутися від жиру на животі і отримати струнку, підтягнуту талію. Ви отримуєте унікальну систему вправ, рекомендації по харчуванню і всі докладні інструкції для успішного досягнення мети ! Дана методика прекрасно зміцнює м'язи Преса, підтягує живіт і допомагає прибрати зайві жири. При цьому ви будете займатися спортом із задоволенням, а це дуже важливо. Крім того, цю систему зміцнення м'язів преса можна успішно застосовувати для підготовки в будь-якому виді спорту.


місце для тренувань
за цією програмою можна займатися в домашніх умовах або в спортивному залі. Ця система тренувань доступна в будь-якому місці і дозволить вам бути бадьорою і мати здорове, струнке тіло.

для КОГО підходить ця МЕТОДИКА
у вас не повинно бути протипоказань для занять оздоровчою фізкультурою.
Система вправ складається з трьох рівнів і підходить всім, починаючи від новачків з великою зайвою вагою, до просунутих спортсменок з великим спортивним досвідом. Починайте тренування зі свого рівня і поступово просувайтеся на більш високий щабель.


що Ви отримуєте за цією методикою
струнку талію і підтягнуті, витривалі м'язи Преса
Спалювання жирів, поліпшення обміну речовин і кровообігу
Бадьорість, красу тіла і відмінне самопочуття


особливості цієї системи тренувань
ця система вправ покращує зовнішні дані і відмінно зміцнює м'язи преса, які дуже важливі для здоров'я
Програма розроблена спеціально для жінок і враховує особливості жіночого організму
Крім ефективних вправ для м'язів преса в програму включені додаткові вправи, які підсилюють спалювання жирів і покращують роботу над тілом. Цей комплекс вправ може стати вашою системою фітнес тренувань для формування здорового, красивого і привабливого тіла
Увага - цей спеціальний комплекс вправ для преса можна додати до будь-якої іншої програми тренувань (в інструкціях сказано як це зробити)


результати тренувань
завдяки вищій освіті в галузі спорту і великому тренерському досвіду роботи я розробляю дійсно ефективні методики ! Крім того, я сам є професійним спортсменом, тому мої програми тренувань засновані на наукових знаннях і на великому практичному досвіді.
Тренуючись по цій системі, новачки швидко позбавлялися від висить живота, отримували підтягнуті м'язи преса і струнку талію. Досвідчені спортсменки використовуючи цей комплекс вправ значно покращували якість своїх тренувань і помічали що їм вдалося набагато краще опрацювати всі м'язи Преса. Додаткові рекомендації по харчуванню дозволяють ще ефективніше спалювати підшкірний жир. Єдиний недолік програми в тому, що скоро вам знадобиться одяг меншого розміру

https://privatelink.de/?http://www.athleticblog.ru/%3Fpage_id%3D6343%5B/hide%5D
 
Угорі