Що нового?

Придбаний Як стабільно отримувати клієнтів із соцмереж у свій бізнес

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2195 ГРН
Учасників: 0 з 181
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 12.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

50441

спеціально для вас новий тренінг Павла Бесхитрова
"клієнти з соцмереж. швидкий старт".початок 3 квітня
навчіться своїми руками залучати клієнтів з соцмереж Без суєти і зливу бюджету.
Як навіть новачкові почати швидко залучати клієнтів з соцмереж Ви зрозумієте, як на постійній основі організувати приплив нових клієнтів

Як не злити рекламний бюджет в трубу
Я проконтролюю, щоб кожну копійку ви інвестували, а не витрачали даремно.
Як уберегти себе від невірних рішень
Тут все просто. 3 тижні я буду контролювати вашу роботу і не дам вам наступити на граблі
про мене
Практик роботи в соцмережах: більше 6 років досвіду, сотні реалізованих рекламних кампаній в соцмережах.
Глибоке знання предмета: засновник і головний редактор журналу "соцмережі в допомогу бізнесу" - проект об'єднав понад 20 авторів-професіоналів, досконально знають предмет. Ми активно ділимося досвідом один з одним.
Педагогічний досвід. Ви вважаєте це не важливо? Мої учні часто говорять, що рідко зустрічають настільки добре структурований матеріал. 3 роки викладання у вузі не пройшли даром

Хочете я особисто допоможу вам створити потік клієнтів з соц. мереж?
Сотні людей в Інтернеті - ваші потенційні клієнти-це ви прекрасно знаєте і без мене.
Ви навіть вже напевно намагалися їх залучити. Щось подивилися, почитали, можливо навіть комусь заплатили. Але все це закінчилося тим, що ви злили гроші, засмутилися і не уявляєте, що робити далі.
Якщо це хоча б трохи про вас-продовжуйте читати і я розповім, що ви можете зараз зробити і як я можу вам в цьому допомогти.
Зі своїх 6 років в SMM, я вже 3 роки я займаюся тим, що проводжу вебінари та онлайн-курси, на яких я навчаю підприємців, тому, як залучити клієнтів в свій бізнес за допомогою соціальних мереж.
Але через велику зайнятість і маси питань, різних нюансів, багато хто самостійно так і не справляються з цим завданням.
Тому я вирішив запустити цей тренінг.
У цьому форматі я особисто керуватиму вашими діями. І це дозволить вам не допустити помилки, які зазвичай призводять до зливу бюджету і розчарування.
Так ми пропрацюємо 3 тижні до того моменту, коли реклама в соц. мережах почне стабільно давати вам потік нових клієнтів.
І я особисто простежу, щоб кожен рубль вашого бюджету пішов на те, щоб залучити більше клієнтів у ваш бізнес. І щоб реклама в соціальних мережах стала одним з найбільш ваших улюблених і ефективних видів реклами.
Як це вже було у багатьох моїх клієнтів раніше.
І якщо вам цікаво опинитися в ряду моїх історій успіху, то чекаю вас в числі учасників тренінгу.

https://privatelink.de/?http://fast-start.plp7.ru/
 

Вкладення

  • 137 байт Перегляди: 0
Угорі