Що нового?

Придбаний 100 днів коду-повний навчальний табір Python Pro на 2021 рік (Доктор Анджела Ю)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2648 ГРН
Учасників: 2 з 81
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 34 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
100 днів коду-повний навчальний курс Python Pro на 2021 рік
Освойте Python, створивши 100 проектів за 100 днів. Навчіться створювати веб-сайти, ІГРИ, ПРОГРАМИ, а також виконувати парсинг і аналіз даних

Мова: Англійська + англ. субтитри + російські субтитри (google translate)

Опис

Ласкаво просимо на 100 Days of Code-The Complete Python Pro Bootcamp, єдиний курс, який вам потрібно навчитися програмувати за допомогою Python. З більш ніж 100 000 відгуків і середньою оцінкою 4,8 мої курси є одними з найвищих рейтингів в історії Удемі!

100 днів, 1 година на день, навчіться будувати 1 проект на день-ось як ви освоюєте Python.

Цей курс Python, тривалістю більше 56 годин, без сумніву, є найбільш повним курсом Python, доступним в Інтернеті. Навіть якщо у вас немає досвіду програмування, цей курс перетворить вас з новачка в професіонала. Ось чому:

Курс веде провідний інструктор App Brewery, кращого лондонського навчального табору з програмування.

Курс був оновлений, щоб бути готовим до 2021 року, і ви будете вивчати новітні інструменти і технології, використовувані в таких великих компаніях, як Apple, Google і Netflix.

Цей курс не зрізає кути, є красиві анімаційні відеоролики з поясненнями і десятки реальних проектів, які ви зможете побудувати. наприклад Tinder auto swiper, гра Snake, веб-сайт блогу, LinkedIn Auto Submit Application

Навчальна програма була розроблена протягом 2 років з всебічним тестуванням студентів і зворотним зв'язком.

Ми навчили програмувати понад 600 000 студентів, і багато з них змінили своє життя, ставши професійними розробниками або відкривши свої власні технологічні стартапи.

Ви заощадите більше 12000 доларів, зареєструвавшись, і при цьому отримаєте доступ до тих же навчальних матеріалів і навчання у того ж інструктора і навчальної програми, що і наш навчальний курс з програмування.

Курс постійно поповнюється новим змістом, новими проектами і модулями, що визначаються студентами - це ви!

Ми крок за кроком проведемо вас через захоплюючі відеоуроки і навчимо всього, що вам потрібно знати, щоб домогтися успіху в якості розробника Python.

Курс включає в себе більше 56 годин відеоуроків у форматі HD і розширює Ваші знання в області програмування при створенні реальних проектів Python.

У цьому всеосяжному курсі ми розглянемо величезну кількість інструментів і технологій, в тому числі:
  • Python 3 - the latest version of Python
  • PyCharm, Jupyter Notebook, Google Colab
  • Python Scripting and Automation
  • Python Game Development
  • Web Scraping
  • Beautiful Soup
  • Selenium Web Driver
  • Request
  • WTForms
  • Data Science
  • Pandas
  • NumPy
  • Matplotlib
  • Plotly
  • Scikit learn
  • Seaborn
  • Turtle
  • Python GUI Desktop App Development
  • Tkinter
  • Front-End Web Development
  • HTML 5
  • CSS 3
  • Bootstrap 4
  • Bash Command Line
  • Git, GitHub and Version Control
  • Backend Web Development
  • Flask
  • REST
  • APIs
  • Databases
  • SQL
  • SQLite
  • PostgreSQL
  • Authentication
  • Web Design
  • Deployment with GitHub Pages, Heroku and GUnicorn
  • and much much more!
до кінця цього курсу ви будете вільно програмувати на Python і будете настільки гарні в Python, що зможете отримати роботу або використовувати мову професійно.

Ви також створите портфоліо з 100 проектів, які зможете продемонструвати будь-якому потенційному роботодавцю. Включаючи:
  • Blackjack
  • Snake Game
  • Pong Game
  • Auto Swipe on Tinder
  • Auto Job Applications on LinkedIn
  • Automate Birthday Emails/SMS
  • Fully Fledged Blog Website
  • Build Your Own Public API
  • Data Science with Google Trends
  • Analysing Lego Datasets
  • Google App Store Analysis
  • and much much more!
не вірте мені на слово, подивіться, що студенти говорять про мої курси:

"Анжела просто неймовірна, приголомшлива і просто фантастична в цьому курсі. У мене ніколи не було такого інструктора; докладний в кожному аспекті курсу дає точні пояснення, викликає у вас бажання вчитися і т.д. у неї є здатність жартувати пояснюючи це для кращого розуміння. Мені дуже подобається цей курс". - Екеу Монкам Ульріх

"Анджела дуже ретельна, але при цьому ніколи не буває нудною. За своє життя я пройшла багато онлайн-курси, в тому числі мої ступені бакалавра і магістра. Вона, безумовно, найкращий інструктор, який я коли-небудь мав. Цей курс упакований в тисячі доларів. відмінна інструкція і досить хороший темп, щоб будь-хто міг почати писати код і працювати з ним-спасибі! "- Дж. Карлуччи

"Мені подобається те, як Анжела пояснює речі. Легко слідувати, сповнена логіки. Я можу сказати, що вона, мабуть, витратила багато енергії на створення цього чудового курсу. Спасибі і рекомендую всім, хто цікавиться програмуванням!"- Іцін Чжен

"На даний момент (на мій третій день) цей курс навчив мене більше, ніж я зміг вивчити на кількох інших курсах програмування. Цей курс чітко окреслений і поступово будується на собі і стає простим для розуміння". - Нормальний Ремсі

"Це інший підхід до навчання веб-розробці. Мені подобається, що вам з самого початку дається все можливе, щоб домогтися успіху". - Роник Томас

Репетитор просто дивовижний, безумовно, найкращий репетитор, який я коли-небудь мав. Я б дав їй 10 зірок з 5. Вона не просто набирає код і розмовляє сама з собою, але насправді все пояснює. Вона продовжує давати дійсно корисні поради і дасть вам безліч інших посилань. Я завжди знав, що я роблю і чому я це роблю. Всі додаткові проблеми тільки змусили мене краще запам'ятати і зрозуміти речі. - Пітер длугос

https://www.udemy.com/course/100-days-of-code/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі