Що нового?

Придбаний 220 доларів за 24 години на автоматі для новачків (Валерія Морозова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 129 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 9.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
так вийшло, що виросла я в дитячому будинку, де ніхто з вихованців не знав, що таке багатство і ніхто не бував за кордоном. Я на Домбае то побувала тільки коли стала заробляти свої невеликі перші грошики.
Сьогодні я найщасливіша людина на світі! На даний момент я стабільно заробляю в Інтернеті від 450 000 рублів на місяць. Ну, як ви розумієте, так було далеко не завжди.

4 роки тому я почала цікавитися питанням, а чи можна заробити в Інтернеті, сидячи вдома. В цей час я перебувала в декреті, зрозуміло, що грошей не вистачало. Чоловік, прийшовши з армії, влаштувався різноробочим. Його заробітку ледь вистачало на їжу і памперси дитині.
Якось переглядаючи сайти з курсами, які обіцяли великі заробітки, я випадково натрапила на курс, який, як мені здалося тоді, зможе допомогти мені почати заробляти в Інтернеті. На моє велике розчарування, це курс виявився марним і залишалося тільки викинути на смітник. Що я і зробила, а разом з ним я викинула на вітер гроші, яких і так не вистачало. І при цьому не заробила навіть одного рубля. Але саме в цей момент, я прийняла рішення, що я знайду спосіб заробітку і буду заробляти в Інтернеті. Моє рішення було непохитне.

Звичайно-ж я не раз натикалася на непотрібні або дуже важкі для мого розуміння методики, але твердо вирішила, що, чого б мені це не коштувало, доб'юся результату і не здамся. Кілька місяців поспіль я весь свій вільний час від виховання дочки і турботою про чоловіка, сиділа в комп'ютері і шукала.
Я перепробувала все: від ресселінга до заробітку на кредитах. Всі ці методи заробітку або приносили копійки, або для заробітку потрібно було бути висококласним комп'ютерним фахівцем.

Поки одного разу до нас не прийшов наш старовинний приятель, і побачивши, що я цікавлюся заробітком в Інтернеті, він показав мені сайт, на якому він заробляє дуже непогані гроші в доларах. Я вирішила спробувати. Яке ж моє було здивування, що мені в перший же тиждень вдалося заробити 100 доларів. Тоді курс долара був нижчим ніж зараз. Але все одно досить високим. І моє життя почало змінюватися в кращу сторону. Я і чоловіка свого навчила заробляти з цим сервісом. А потім він навчив свого двоюрідного брата. Тобто ви розумієте, що кожен може повторити наші дії і заробляти, а також жити в повному достатку!
Особливо це актуально зараз, коли курс долара постійно зростає, а рубль падає.

 
Угорі