Що нового?

Набір учасників 5 000$ в місяць на партнерських програмах (Андрій Циганков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 735 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 76.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Підгляньте за мною, як я на ваших очах в режимі реального часу з нуля буду виходити на дохід 5 000$ в місяць на партнерських програмах


що за движ?

Деякий час тому я вже проводив реаліті-шоу. Тоді в ньому я заробив понад 30 000$. Але!

Це був продаж моєї експертності. І це був разовий запуск.

Тут же зовсім інший розклад: це буде реаліті по заробітку на партнерках, і цей заробіток я хочу перетворити в стабільний дохід, а не разові продажі.

5000$ в місяць на партнерках-кожен місяць!

Так, я вже заробляв 5000$ в місяць на партнерках, але це був разовий заробіток. Так, я вже вигравав в партнерських конкурсах Айфони, планшети та інші корисні штуки - але це разові призи.

А хочеться: РЕ-ГУ-ЛЯР-але!

Щоб ви розуміли: реаліті-це марафон, а не спринт. Для того, щоб вийти на стабільні 5000$ в місяць мені може знадобитися рік, а може і більше.

Ви можете сказати- ууу, рік це занадто довго.

Тоді дозвольте мені задати вам одне питання: коли потрібно посадити дерево, щоб воно виросло з 9-поверховий будинок? Правильна відповідь: 20 років тому.

Ви і далі можете купувати різні курси по заробітку на партнерках, які вчать разовим продажу.

Або ви можете підглянути за мною і дізнатися, як Партнерський дохід перетворити в стабільний онлайн-заробіток.

Саме цим я буду займатися в рамках реаліті.


а вам яка користь?

  • ви нічим не ризикуєте: просто дивіться, як я це роблю
  • ви можете повторювати за мною і теж заробляти: думаю, що 5000$ в місяць нікому ще не заважали
  • ви можете кардинально змінити своє життя. Чому я так сміливо про це заявляю? Відповідь буде в першому звіті реаліті-шоу
у першому звіті ви дізнаєтеся, що за партнерку я вибрав і чому саме її.

Найдивовижніше це те, що при обороті в 100 000 000 рублів на місяць (!!!) про цю партнерку знає дуже мало людей. До речі, кращий партнер за підсумками року отримує бонус у розмірі кілька мільйонів рублів.

І ще до речі! Партнери отримують Більше 50% з продажів.

Друге найдивніше це те, що продукт партнерки дійсно потрібен всім. І його дуже охоче купують.

Я сам активно впроваджую цей продукт і розповім про глобальні зміни, які відбулися в моєму житті після використання.


https://privatelink.de/?http://lp.andreytsygankov.com/5part/
 
Угорі