Що нового?

Придбаний 6 уроків по спалахів за 1000р (Максим добрий)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
пані та панове! Запускаю ракету в космос!
Вперше! В інтенсив додадуться теми не тільки про спалахи, але і з постійним джерелом світла-це бонус!)

Наша авіакомпанія найдоступніша, не летіти не можна! Пропустити неможливо! Я вирішив вивести інфу на новий рівень! І подарувати ще більше! Ваш пілот ✈ ебний стільки за 1000?) це жесть!

Що входить?
1️⃣ величезний блок про роботу в контровік
2️⃣ Жесть прийом, про який не можна розповідати! (Репортаж прийоми і спалах) на банкеті " знімай репортаж як бог!"
3️⃣ фризлайт малюнок, про який ви навіть не уявляли, що так можна (50-150 лайків на Майведе забезпечить) гарантія!‍ ✈
4️⃣ зйомка з машиною (будь-який)! Це, звичайно, вишня на торті! Я вже показував трохи, але це буде БОМБА (3-4 схеми) зйомки!
5️⃣ постійне джерело світла! (Ліхтар)
6️⃣ ось про шостому уроці я навіть не знаю як розповісти, навіть не просіть!!! Він унікальний! І його ніхто не робить! Але я покажу! Розповісти не можу)))) але повірте!!! Це вауууу! Пов'язаний з деревами)))
7️⃣ Уроки для чайників! Ось прям для хардкору! Ти не розумієш? Куди тикати?) я покажу))
8️⃣ Чат в телеграм-спілкуємося, ділимося результатами
9️⃣ Онлайн бути не потрібно! Все буде у форматі відосів (дивись коли захочеш)
⚡
Космос чекає нас! реєстрація на рейс учасників з 16 по 30 Квітня, стартуємо 10го травня!! Не про%# % Бі посадку!!!! Наші посадочні місця обмежені! Місць не так багато! І чекати я точно не рекомендую! Сподіваюся, вам пощастить! опинитися в команді кращих, і ти полетиш з нами!

Саме там, ми всі побачимо космос спалахів ⚡ ⚡ ️ і можливо ціна буде вище 1000 без жартів!! Поки Рубас!! Небезпечно просто, занадто багато інформації буде ✈

Вартість квитка 1000р

Продажник
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/BwT3xWWhOS5/
 
Угорі