Що нового?

Придбаний 7 секретів щастя (Олександра Прохорова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 732 ГРН
Учасників: 1 з 37
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 20.6 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Базовий інстинкт кожної людини-пошук щастя. Ми жадібно намагаємося знайти його в зовнішніх атрибутах: інших людях, роботі, хобі, подорожах, грошах...
Звичайно, в цьому може бути багато реалізації і радості. Але відчуваю, що первинно — це відкрити невичерпне джерело щастя всередині себе, відчути свою цілісність, силу і наповненість.
Кундаліні Йога скорочує довгий шлях его в пошуках схвалення ззовні і дає переживання щастя прямо тут і зараз. У практиках для цього ми задіюємо залози ендокринного плану, нейромедіатори головного мозку і медитативність розуму.
У цій онлайн програмі я ділюся своїми головними секретами щастя, щоб ви могли практикувати кожен день і на особистому досвіді відчути, наскільки ви приголомшливо позитивні і досконалі вже зараз!

Що буде на курсі
Вас чекає 7 відео семінарів Кундаліні Йоги в записі на кожен день тижня

Понеділок
Семінар "погана дівчинка" для звільнення від накопичених штучних ролей, пригнічених емоцій, болю минулого, страху і гніву
➨ 60 хвилин

Вівторок
Семінар" безпричинна радість " для високого рівня енергії, бадьорості, натхнення та здоров'я
➨ 30 хвилин

Середовище
Семінар" моя улюблена дівчинка " для підвищення самооцінки, прийняття і любові до себе
➨ 60 хвилин

Четвер
Семінар" Любов, що зцілює страх " для позбавлення від тривожний станів, фобій, занепокоєнь і панічних атак
➨ 30 хвилин

П'ятниця
Семінар" Оргазмічна жінка " для розкриття своєї сили: творчої, пристрасної та сексуальної енергії насолоди
➨ 60 хвилин

Субота
Семінар"багатство всередині. Багатство зовні " для підвищення рівня доходу, процвітання, достатку і успіху
➨ 30 хвилин

Неділя
Семінар" антидепресанти " для стимуляції ендокринної системи — викиду гормонів радості, переживання легкості, впевненості, любові і щастя
➨ 30 хвилин

Автор і ведуча - Олександра ПРОХОРОВА
Досвідчений вчитель Кундаліні Йоги
Викладаю Кундаліні Йогу з 2008 року. Цей напрямок робить мене щасливою, процвітаючою і здоровою, тому так багато натхнення і мотивації ділитися з вами цим приголомшливим інструментом!

Практики допомогли мені:
  • позбутися від панічних атак, безсоння, розлади харчової поведінки
  • вийти з залежних партнерських відносин
  • збільшити рівень доходу в 10 разів
  • відновити гормональний фон і жіноче здоров'я
  • підвищити самооцінку, прийняти і полюбити своє тіло
за першою освітою я педагог-балетмейстер: спеціальність "Педагогіка балету". Цей досвід навчив тонко відчувати своє тіло, перебувати в потоці, контролювати роботу м'язів, реалізовувати себе і заявляти про свої почуття в танці. Але головне-зрозуміла: рух може зцілювати і повертати нас до себе.
Другу освіту отримала в 2010 році за спеціальністю "Кундаліні Йога як метод інтегративної тілесно-орієнтованої психології". Ці знання допомогли побачити взаємозв'язок між тілом і психікою. Захистила диплом на відмінно, і навіть маю право ставити свій підпис у заліковках студентів наступних потоків.
У 2013 році отримала перший рівень Сат Нам Расаян. Навчалася у майстра цього напрямку Гуру Діва Сінгх Кхальса в Італії, Іспанії та Німеччині. Це допомогло вкоренитися в знанні своєї істинної природи спокою і тиші, а також викрити Ілюзорні страждання розуму.
Навчалася у великих вчителів: Харі Сінгх, Карта Сінгх, Харі нам Каур, Гурмукх Каур, Маханкірін Каур, Джіван мука Сінгх, Гуру Ратана, Харі Джіван Сінгх, Йоги Амандіп Сінгх, Сат Мітар Каур.
Я постійно поглиблюю свої знання в Кундаліні йозі і Сат Нам Расаян, підтримую особисту практику і навчаюся нейрофізіології.

https://kundalinivideo.ru/courses/7-secretov?utm_source=sendpulse&utm_medium=email&utm_campaign=baza
 
Останнє редагування модератором:
Угорі