Що нового?

Придбаний 900$ в Facebook (HeavyHell)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 69.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Привіт дорогі друзі манімейкери!
Вже є досить багато курсів про те, як заробляти гроші в вк, од, мм, але немає таких, які б розповідали про те, як можна швидко заробити гроші в найпопулярнішій соціальній мережі в світі. Так, я говорю про Facebook. Потенціал даного майданчика чомусь навмисно все намагаються обійти стороною і єдина причина цього, на мій погляд, страх перед мовним бар'єром. Спеціально для тих хто відчуває, що там є гроші, але можливо боїться почати або хто хоче чогось нового і перспективного, я приготував даний матеріал.
  1. Матеріал розрахований на новачків.
  2. всі дії розписані по кроках.
  3. потенціал наданої схеми-900$ і більше на місяць.
  4. працювати доведеться в бурж. аудиторії, але не хвилюйтеся, знання мови Вам для цього майже не знадобляться... хіба що основи.
  5. Вам не потрібно буде сидіти 24 години на добу перед монітором. Досить буде приділити буквально години 3-4 в день і ви зможете заробити свої 900$.
  6. початкові вкладення 10$.
у комплекті з матеріалом йде допоміжний софт. Він не автоматизує роботу повністю, але робить її набагато легше.

Для тих, хто буде в десятці перших: бонусний курс про швидку розкрутку фан-пейдж в ФБ через Твіттер з якої Ви зможете зняти нормально грошей, якщо постаратися.

 
Угорі