Що нового?

Придбаний [andrushok.school] Sketch Вкусняшки (Саша Ісмаїлова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1835 ГРН
Учасників: 1 з 25
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 76.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 47221


виділяйтеся своїми FOOD-ілюстраціями серед усіх!​

чому ви навчитеся на курсі?

На курсі ви навчитеся малювати неймовірно апетитні і смачні десерти. Грамотно передавати світлотінь і обсяг, додавати реалістичність за допомогою відблисків, передавати відчуття від їжі.

Для кого цей курс?
  • для новачків, хто хоче навчитися створювати food-ілюстрацію,
  • для любителів, хто хоче вдосконалюватися і розвиватися,
  • для професіоналів, хто хоче освоїти новий напрямок і дізнатися безліч нюансів foood-ілюстрації.
чому варто вчитися з нами?

За рік існування школи ми отримали понад 500 позитивних відгуків від задоволених учнів. Ми забезпечуємо підтримку, грамотну перевірку домашнього завдання, а на цьому курсі вас буде перевіряти сама автор курсу!

Як проходить навчання?

Під час курсу ви освоїте основи роботи в ProCreate, познайомитеся з простими формами, світлотінню. Навчіться грамотно передавати" живий " колір їжі і відчуття від неї. В ході навчання ви створите 4 повноцінні food-ілюстрації в авторському стилі.

для занять вам буде потрібно
  • iPad з об'ємом пам'яті 64 Гб або більше, з виходом в інтернет. Розмір екрану значення не має.
  • Стилус Apple Pencil сумісний з вашим iPad.
  • встановлена програма ProCreate
Мене звуть Саша Ісмаїлова.

Я професійний художник з 10-річним стажем. Народилася і вчилася в Росії, зараз живу у Великобританії і проводжу майстер-класи.

Останні кілька років малюю на Айпад. Я просто обожнюю цифрову ілюстрацію і впевнена, що за нею майбутнє!

А ще, я твердо переконана, що вродженого таланту не існує, особливо у творчості. Це якась сукупність величезного бажання і моря практики. Тому все в ваших руках!
https://privatelink.de/?https://andrushok.school/sketch-goodies
 
Угорі