Що нового?

Придбаний Autoscope від А до Я (Олексій Пахомов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3199 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 36.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
колись давно, років п'ятнадцять тому, я вперше взяв в руки мотортестер. Прочитавши інструкцію, встановив програму. З легким хвилюванням зробив перше підключення до автомобіля. Це був трициліндровий Daewoo Matiz, а подивитися я вирішив. Яке ж було моє розчарування, коли я побачив на екрані чотири імпульси! Але ж циліндрів три... Чорт забирай, що я роблю не так? Я пам'ятаю те неприємне почуття власного безсилля, коли дивився на екран і бачив чотири циліндри замість трьох і не міг зрозуміти, чому це відбувається.

Виявилося, що не все так просто і тонкощів в роботі з мотортестером багато. Вже пізніше, у всьому розібравшись і багато зрозумівши, я навіть написав ряд статей про роботу з мотортестером. Вони знаходяться тут же, в розділі"Багаж знань". Але це було пізніше.

Напевно ви стикалися з подібним неприємним відчуттям, коли щось вперто не виходить, і ви не знаєте, чому. Мало того, маючи дуже крутий і дорогий прилад, Ви навіть можете не знати всіх чудових можливостей, які він надає.

Мабуть, самий просунутий на сьогодні мотортестер-це Autoscope IV, більше відомий під назвою "осцилограф Постоловського". Прилад чудовий, прилад навіть в деякому сенсі дослідницький. Але, як і будь-який складний прилад, він вимагає відповідного підходу.

Чому?

Нещодавно мені подзвонив чоловік і сказав приблизно наступне: "Я купив осцилограф Постоловського. Навчіть мене їм працювати!"Відповісти складно. Це все одно, що відповісти на прохання "я купив скальпель, Навчіть мене робити операції на серці". У медичних інститутах студенти кілька років вивчають будову людського організму і тільки після цього беруть в руки скальпель. Точно так само і з мотортестером. Потрібно розуміти, як працює двигун, що саме ви вимірюєте, і тільки після цього стане ясно, як виконується це вимірювання.

Проблема є. Але з сьогоднішнього дня є і рішення. Це новий навчальний відеокурс "Autoscope від А до Я". Дозвольте мені трохи розповісти про те, як він створювався.

https://privatelink.de/?https://pakhomov-school.ru/our_cources/autoscope-ot-a-do-ya/
 
Угорі