Що нового?

Придбаний [Будинок навиворіт] Гайдлайн "мій будинок" (Христина Увицька, Юліана Решетнікова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 478 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 14.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Як зробити будинок продуманим, зручним і самим затишним?


Рішення вже є.

про що гайдлайн "мій будинок"?
Він про ті речі, які в метушні одного з важливих періодів кожної людини, таких як Будівництво, ремонт і облаштування житла - можна запросто забути.
він про те, на що варто не просто звернути особливу увагу, а як можна реалізувати комфортну побутову експлуатацію у себе вдома.
Він зібрав в собі всі ключові моменти і вдалі рішення в плануванні простору.
Найголовніше - він включив в себе багато цифрової інформації, яку можна і потрібно перенести на свій будинок, щоб уникнути як грубих помилок, так і дрібних недоліків.

для кого "Мій будинок"?
Для всіх у кого є або зовсім скоро трапляться заповітні будинок мрії або квартира мрії.
Для тих, хто вже в процесі або планує в найближчому майбутньому захоплюючу подорож під назвою "ремонт".
Тим, кому важливо продумати кожен крок в процесі проектування, планування та облаштування свого житла.
Тим, хто піклується про свій будинок, кому хочеться грамотно організувати простір, дотримати ергономіку і підібрати правильний сценарій освітлення.
Кому важливо продумати кожну розетку і такі зручні прохідні вимикачі.
Хто хоче користуватися всіма благами свого затишного житла в повній мірі, де все під рукою, де в кожному куточку зручно і приємно перебувати.
Хто хоче отримати практичні поради від професіоналів щодо деяких нюансів монтажу інженерних систем.

ГАЙДЛАЙН * мій продуманий будинок *
- це 91 сторінка концентрованої, а найголовніше прикладної інформації про проектування, планування та облаштування ваших осель. З отрисованными спеціально для вас шаблонами для планувань і щоденник ремонту, де ви зможете самі намалювати свою зручну планування і куди зможете записувати все необхідне.

https://privatelink.de/?https://uvitskaya.ru/
 
Угорі