Що нового?

Набір учасників [BuenoCake] BUENO Червоний оксамит (Дар‘я Тимофєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1000 ГРН
Учасників: 2 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 41.6 ГРН
8%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
[BuenoCake] BUENO Червоний оксамит (Дарина Тимофєєва)

BUENOкрасный оксамит... розкіш текстур ❤


Стара ціна 3000
ПРИДБАТИ ПРОЕКТ: 2400



Потужний курс по створенню самих різних розкішних текстур! По створенню топових краснобархатістих бісквітів, в курсі їх цілих 3! І 4-й бонусний бісквіт! BUENOБЕНТО версію червоного оксамиту з можливістю заморозки Ви отримуєте в подарунок при покупці. Це проект 3 в 1! Бісквітна версія з шістьма різними текстурами, Мусова версія ice cream з повітряним Тутті-Фрутті і шоколадна Мусова версія! Так! З величезною турботою для вас я вбудувала в навчання готовий варіант без барвника.

Розкіш текстур і простота їх створення як завжди вас вразять! І в цей раз вас вразить Нова глибина і зйомка уроків, а так само їх кількість. Це перший проект з муссовой версією, де є докладний урок для кожного торта. 6 блокбастерських Bueno на вас чекають цього разу! Як завжди мій авторський розгорнутий і розкладений на молекули формат технологічної карти, з усіма нюансами, теорією, лайфхаками і секретами. Моя система навчання створюється спеціально так, щоб у вас все виходило з першого разу! Я створюю не просто уроки, це набагато масштабніше! Ці дорогі за смаком і по розрізу торти елементарні в приготуванні, але при цьому в складі мають прості і доступні інгредієнти! Це гастрономічний шедевр! Смаки і текстури на вищому рівні!
Цікаві факти про BUENOкрасном оксамиті:

✅ У цьому проекті ви 100% знайдете той самий ідеальний бісквіт, який так довго шукали. На виявлення найкращого бісквіта у мене пішло багато часу і колосальна кількість продуктів, в результаті чого було виявлено 3 кращих з кращих версій! І я все 3 впровадила в проект! 3 різні за текстурою, смаком і щільності бісквіта. Для кожного бісквіта є відеоурок, де можна побачити всі техніки приготування і консистенції + інстукція до застосування "складних" бісквітів, так так! З бісквітами високої щільності потрібно вміти працювати і розуміти їх області застосування і поєднання.

✅ Це найкращий Червоний оксамит! Для мене це був найдовший і кропіткий проект, бо я ніколи не була фанатом цього торта! А саме цей торт має колір нашого улюбленого з вами бренду BUENOCAKE! І для того, щоб торт Червоний оксамит став частиною BUENO, я сама повинна була в нього закохатися і додати його в список своїх улюбленців... тому це була задачка із зірочкою! І те, що я створила - це любов і розкіш!

✅ Перший проект, де бісквітна і муссовая версії Різні на 100%! Різні начинки повністю, Різні бісквіти і відповідно, це абсолютно різні торти!

✅ ДВА поверхи бісквітної версії! Це моя задумка для зменшення кількості сиру в торті, для більш об'ємного смаку і для більшої різноманітності текстур! У цьому торті йде і крем і мус! Представивши... розкішний оксамитовий соковитий бісквіт, сирний крем, повітряна полунична пломбірна начинка, знову бісквіт, а далі... ВИБУХ ТЕКСТУР! Подвійна начинка ягідної соковитості з ноткою легкої кислинки в поєднанні з м'яким, повітряним полуничним хмаркою... і все це покрито легким ванільним бульбашковим ковдрою! Верхній поверх торта йде з мусом! У проекті я, природно, даю альтернативу без мусу.

✅ У технологічній карті детально розкрита тема барвників, їх безпеки, сотава і дзіровок. Розповідаю які дійсно безпечні + даю ЕКО альтернативи. Розкриваю проблемну тему зникнення кольору з бісквітів, в чому секрет розкішного кольору? Як його зберегти? І як взагалі отримати той самий зветний розкішний BUENO колір? Все це є в курсі.

✅ Всередині навчання з червоного оксамиту ви знайдете ще й версію без червоного оксамиту! Соковито-шоколадну!

✅ ЯК ЖЕ БЕЗ НОВИНКИ? У мусових версіях вас чекає МЕГА смакота! Ця начинка немов підтале полуничне морозиво... немов повітряне Тутті-Фрутті... у поєднанні з усіма іншими текстурами це досконале задоволення!

✅ Навчальний проект підходить абсолютно для будь-якого рівня підготовки, новачок, любитель, Профі. Не обов'язково бути кондитером, щоб готувати Buenoшедеври! За моєю системою навчання готують навіть діти від 10 років! Моя методика передбачає великий захоплення теоретичної бази і якісної практики.

Pro збірку муссовых версій: це просто ВАУ! Це буде найшвидша збірка у Вашому житті. А який розріз дає моя авторська збірка! Дивлячись на розріз, виникає думка:"як?", в проекті ви дізнаєтеся всі фішки і у вас вийде також ✨

Про формат і склад уроку: потужно. Соковито. Професійно. Програма складена за моєю системою, яка працює безвідмовно. Мій легендарний формат від А до Я, просочений Buenoенергетикою, естетикою і ексклюзивом ✨

1️⃣ 6 найдокладніших і соковитих відеоуроків в курсі, все Змонтовано для вашої зручності і насолоди! Всі таємниці будуть розкриті!

2️⃣ професійно розжована технологічна BUENOкарта проекту, яка включає в себе всю необхідну інформацію для приготування, теоретичну базу, розбір інгредієнтів, інвентарю, а також всі найважливіші тонкощі, секрети, нюанси і лайфхаки! Моя система навчання створена спеціально так, щоб у вас все виходило з першого разу!

5️⃣ Так, мій зворотний зв'язок теж включений.

Так почнеться глобальне червоне насолоду...

ПОГНАВШИ ❤

https://t.me/buenocake_buenocake/924 https://buenocake.ru/buenokrasniy_barhat
 
Угорі