Що нового?

Придбаний Цей рік присвячується мені! 2020 (Віталіна Скворцова-Охрицька)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 659 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
для тих, хто хоче:
Навчиться привласнювати себе: свої кроки, свій рух, досвід, що б стати на рік багатшими, замість того, щоб знову опинитися в незадоволеності і розбраті.
Хочу!

Увійти в 2021 так, щоб вирости, зміцнитися і поліпшити якість свого життя. Дізнатися, як планувати поліпшення і розвиток процесів свого життя.
Дуже хочу!


Цей рік присвячується мені

Ми прожили особливий рік, який увійде в підручники з історії. Цей рік-чергова криза людства, а проходження через кризи - завжди точка зростання. Вам вже відомо, в чому ви виросли в 2020? А які уроки він приніс саме вам? Що хочеться взяти з нього, а від чого звільнитися?

Повірте, підсумки року можуть бути збагачуючими. Ми впоралися, а значить прийшла пора озиратися і привласнювати плоди. Адже тільки привласнивши, ми відчуємо опору всередині себе. І плани на 2021 будуть відображати зростання і розвиток кожного і більше не будуть походити на переписані один у одного, як під копірку.

Нас вчили помічати кожен маленький промах і допущену помилку, але не вчили помічати прогрес, зростання і розвиток. Щоб зробили зауваження, було достатньо помарки, щоб похвалили і пораділи разом, було не достатньо і відмінної оцінки. Навіть речі, які давалися величезною внутрішньою працею, вважалися чимось само собою зрозумілим і як би відбувалися самі. "Ну, подумаєш, що в цьому такого, таке всі можуть!"

Ну подумаєш, прожили ще рік.


Що буде?

Ви отримаєте
гарний, глибокий воркбук, складений психотерапевтом, щоб підвести підсумки і запланувати свій 2021.

Детально поговоримо
про планування без жорстких цілей, орієнтоване на процес, а не результат. Тому що життя-це процес, і нехай в 2021 її якість для кожного з нас поліпшується.

Ви дізнаєтеся
чому хвалити себе так само небезпечно,
як і лаяти себе.


Навчіться
підбивати підсумки (будь-які) без оцінок, аналізуючи свій досвід і інтегруючи його в своє життя.

Відчуєте себе
впевненіше, спокійніше, з більшою енергією перед наступаючим роком.

Відчуєте зв'язок
з собою, з тим місцем, в якому
ви зараз.

https://privatelink.de/?https://workshop.govita.ru/newyear
 
Угорі