Що нового?

Набір учасників Ціль_6. Заробіток на фотостоках (Stocker school)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4412 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 199.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ідея проекту: провести студента з т.а в т. В, для підвищення стічних доходів, змінюючи глибинні непрацюючі установки на нові працюючі.

Професія СТОКЕР (неформальне визначення) - це виробник і постачальник візуального товару на стоки, з налагодженим виробництвом і регулярними завантаженнями; за допомогою своєї систематичної діяльності підтверджує, що працювати на дядька не обов'язково-можна вибудувати свою систему роботи і жити життям мрії без прив'язки до місця. (Прима. автора: виходить не у кожного).

СТОКИ-посередник між стокером і споживачем (рекламник, дизайнер, Фірма-продавець різних товарів від дрібних до гігантів світових).

Завдання стоків:
Бути живим, гнучким, працюючим механізмом, швидко відгукується на світові зміни, ілюструвати світову ситуацію в цілому, миттєво задовольняти клієнта (галузь послуг).

Завдання СТОКЕРА:
Задовольняти запити стоків.

ЗАТИКИ СТОКЕРІВ:
1.небажання вивчати попит,
2.небажання аналізувати,
3.небажання працювати під когось,
4.небажання задовольняти.

Навіщо потрібна мета?
Прибрати ці" не", і стати обличчям до покупця, стоків, быстроменяющемуся світу. Почати визначати запити клієнтів заздалегідь-вищий пілотаж. "Рівень ГЕЙША".

На цілі ми спрощуємося до 3-ох кроків:
  1. Чітка постановка мети і гіпотез.
  2. Визначення конкретних кроків.
  3. Постановка Дід-лайна для виконання першої мети в терміни.

Відмітаємо все заважає.

ЧІТКО ПОСТАВ + ЧІТКО ВИКОНАЙ!

Перший стартовий тиждень найскладніший: я роблю розбір портфелів всій групі, кожен готує собі план і робить перші запуски.
Останній тиждень важкий: встигнути все обробити - і прибігти до фінішу з результатом.

на курсі від мене ви отримаєте:
Стислу інформацію про нові СТОКАХ: їх плюси і мінуси. (Я зайшла не тільки на Твенті).
МЕТОД пакетної обробки в ФШ. Я не даю цього ніде-тільки на цілях! Практично кожен день я записую новий екшен на спрощення. Як економити секунди і хвилини, які складаються в години.
Зміну бачення себе в живому, стоковому процесі-гнучкість.


Якщо ти будеш робити ті ж дії, що і вчора - ти отримаєш той же результат, що і вчора! Все змінюється-міняй себе!
Я покажу, як я зараз веду облік часу, і як постійно його оптимізую. (Тут я в процесі - можливо, ви візьмете мою розробку і зможете її докрутити). Колективно-крутіше! Можна вирахувати за скільки за часом народжується той чи інший ваш продукт, а з роками, як воно окупилося.
Попрацюємо з особистим РЕСУРСОМ - моя улюблена тема. Ресурс особистої енергії вичерпаємо. Як закінчити мету-і не здохнути?!
І ще моє улюблене: аналіз продає ЗЕРНА. Міні-вправи. Це повинні бути-насіння для Стокера!

Буде складно! Я вам обіцяю!
Ви можете сильно почати рік і зробити потужну роботу для свого портфеля, замість того, щоб провести лютий і березень у власному соку.

Ціна: 12 тис рублів.
Тривалість: 2 місяці
6 тижнів концентрованої роботи.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CKS7hFbldpf/
 
Угорі