Що нового?

Збір коштів [ColorPhotoGuide] Як зробити будь-який колір в Adobe Lightroom. І зрозуміти логіку обробки

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2023 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 175.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[ColorPhotoGuide] Как делать Любой цвет в Adobe Lightroom. И понять логику обработки


Авторська методика з упором на криві
Психологія сприйняття фото глядачем
Для весільних, портретних, репортажних кадрів
Пакетна обробка, стабільний колір у великих серіях
Конкретний розбір Nikon, Canon, Sony, трохи Olympus і Fuji
5 годин щільно змонтованого відео
Розбір умов при зйомці для кращого результату
Глибокий колір і популярні Тонування, які використовують Топи
Підходить для фотографів будь-якого рівня
Бонус за Capture One


Детальний опис:

Теоретична частина по всім бігункам лайтрума (develop), дуже багато деталей щодо їх застосування.
Психологія сприйняття зображення мозком.
Фактори при зйомці, які істотно впливають на нашу підсвідомість, покращуючи для нашого мозку зображення (мало хто про це говорить), ті фундаментальні моменти, без яких не допоможе жоден пресет, навіть мої.
Розбір кадрів з Nikon, Canon, Sony. Приділяю увагу профілям, і універсифікації обробки, щоб все працювало на багатьох популярних камерах.
Гнучкі пресети, з підстроюванням кривої під контраст локації і світла в різних кадрах (спеціально зробив під курс, вийшло дуже зручно), які в свою чергу економлять час при правильному аналізі вихідного фото.
Власне показую, як краще аналізувати ці вихідні і які помилки не варто робити при зйомці.
За кольором упор йде на картинку з глибоким кольором, без застосування зайвих тонувань. Але також показую основні популярні течії в обробці, залишаючи вибір за вами, щоб ви могли самі створювати свій колір.
Розглядаю і м'які варіанти і жорсткі.
Показую кілька робочих відхилень за кольором (Тонування), які користуються популярністю і будуть ще дуже довго в тренді. Я відсік все, що не є універсальним в застосуванні і залишив тільки робочі та ефективні.
У тому числі теплі Тонування, зі зміщенням відтінків скінтона в шоколадно-коричневий.
Концепція легкості знімків з файн-арту, як вибудовувати зйомку, як обробляти.
Велика текстова шпаргалка, щоб не забути ключові моменти.
Близько 100 Равів для тренування.
Підійде для будь-яких жанрів фотографії, і для фотографів будь-якого рівня, навіть досвідченим буде корисно, а новачкам 100%


Концепція:


Основа моєї концепції - робота з контрастами, я пояснюю, що для гарного кольору немає необхідності винаходити велосипед. Хороший колір вже видають ваші камери. Потрібно тільки його налаштувати правильно.


Про себе: 6 років тому почав фотографувати, перші три роки просто дівчат знімав (Paseka.35photo.ru). потім перейшов на весілля, і ще три роки знімав.

З першого дня приділяв час тільки кольором, і ні чому більше. Останній рік брав великі обсяги на обробку від студій, роблячи до 1000 фото в день (з ранку до ночі), що дозволило сформувати більш ефективні стратегії в обробці і все максимально спростити. Чим відповідно я і поділився в курсі.


Завдання, яке перед собою ставив - вкласти максимум, що знаю, і створити найбільш корисний і застосовний матеріал, з усього що є російською мовою в Інтернеті. Починав ще влітку 17-го писати сценарій (24 сторінки тексту тільки теорія), пізніше кілька місяців записував, монтував, перевіряв теорії. Намагався ставити промову. У підсумку з 18 годин записів отримав більше 5 годин (може змінюватися в більшу сторону).

Прибрав зайві паузи і паразитні слова (94%)


У вас більше не залишиться фундаментальних проблем з обробкою. Більше не буде необхідності шукати щось інше в Інтернеті. Будь-які сторонні пресети у вас будуть лягати набагато краще, за рахунок розуміння всіх принципів роботи.

Курс буде актуальний ще багато років. Оскільки основні принципи фотографії, на яких базується даний курс, сформувалися десятки років тому і ще багато років будуть існувати в незмінному вигляді.


Детальніше на продаючому сайті:
http://colorphotoguide.tilda.ws/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі