Що нового?

Придбаний Dating guide (Діана Норрід)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 54.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Dating guide. Авторський гайд для знайомства з чоловіками в США (Diana Norrid)


Привіт, мене звуть Діана, я живу і працюю в Америці.

Я емігрувала п'ять років тому, активно подорожую по всій країні і різних штатах, вивчаю культуру, менталітет цієї країни і володію унікальним досвідом в цьому відношенні.

Я заміжня за американцем і хочу вам розповісти, що немає нічого складного в тому, щоб знайти гідного чоловіка в іншій країні.

я вирішила написати цей гайд, тягнучи ентузіазмом і маючи вільний час в режимі "самоізоляції".
У мене є інтерес - у себе в блозі я розповідаю про своє життя в іншій країні, локальні міжособистісні відносини і допомагаю дівчатам повірити в себе і знайти їм партнерів по всьому світу. Грунтуючись на досвіді проб і помилок, мені захотілося створити деяку письмову інструкцію, яка могла б допомогти вам усвідомити те, що відбувається і підштовхнути до рішучих дій.

Чому російській жінці не потрібно боятися знайомитися з іноземцями? Що робить вас особливими на тлі американок або інших жінок з Європи?

менталітет американських чоловіків передбачає комфорт не тільки для себе, але і для коханої. Поруч з ним вона повинна бути задоволеною, тоді в парі все буде відмінно.
Перманентний Порядок денний в США-це сімейні цінності. Жінка-центр всесвіту, яку потрібно балувати, догоджати і плекати як вишуканий, унікальний квітка.
У американців навіть є відповідна приказка:
Happy wife - happy life.

у Росії, при досягненні певного віку, товарна вартість дівчини як нареченої — різко падає. На просторах вашої країни, планка в тридцять років, традиційно, вважається віком старої діви, а, наближення даної цифри, викликає неілюзорную паніку у всіх незаміжніх (і не тільки) самок.
У Штатах у жінки немає віку і жоден чоловік не посміє іронізувати про ваше біологічне в'янення.

Мені захотілося створити невелике керівництво до того, як без проблем привернути увагу іноземця. Вся надана інформація в Гайді заснована на особистому досвіді і пройдених мною Раннє помилках, в роботі і консультаціях з дівчатами. Сподіваюся, моя інструкція стане корисним напуттям вам в життя, для подальших дій. Мені дійсно хочеться, щоб ви переосмислили багато речей і стали більш впевненими в собі.
Цей гайд підійде не тільки тим, хто прагне знайти чоловіка в Америці або Європі, усвідомивши свої альтернативи і блискучі перспективи з чоловіками з інших країн, а й відкриє багатьом жінкам очі на правду і обстановку за межами Росії.

Я впевнена в тому, що моя розповідь для багатьох жінок стане слушною порадою, як реально можна вийти заміж і стати щасливою. Саме в цьому я зацікавлена, оскільки ви повинні знати правду. Не тільки для того, щоб у вас з'явилася можливість порівняти обстановку за межами Росії, але і для того, щоб ви почали себе цінувати більше. І якщо ви не переслідуєте мети знайомства з англосаксонськими чоловіками, мій гайд допоможе вам зрозуміти, наскільки ви унікальні, красиві і незрівнянні на контрасті з іншими.
Я вірю в те, що російськомовним жінкам потрібна підтримка і усвідомлення своєї ексклюзивності. І це саме те, про що я прагну розповісти.
https://privatelink.de/?http://datingguide.tilda.ws/
 
Угорі