Що нового?

Набір учасників [[Домашнє] художній напрям і композиція натюрморту (Everything. Is)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1278 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 70 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[Domestika] Art Direction and Still Life Composition/Художня постановка і композиція натюрморту (Everything .Is)

Створіть обкладинку компакт-диска, фотографуючи Повсякденні предмети.

Станьте чарівником предметів, створіть кавер на пісню, побудувавши натюрморт з повсякденних матеріалів. У цьому курсі everything Studio ви дізнаєтеся, як створити тривимірний натюрморт з елементами вашого оточення, а потім сфотографувати його і застосувати кілька простих штрихів до комп'ютера. Ви навчитеся бачити світ іншими очима і повною мірою використовувати неживі предмети.

Почнемо з концептуалізації ідеї, навчимося перетворювати пісню в образи, зробивши кілька замальовок.

Далі ми збираємо предмети та матеріали, очевидно анодовані, які можуть оживити наш натюрморт. Ми навчимося складати нашу композицію і деякі прийоми, які допоможуть нам поліпшити і вдосконалити наш образ.

Щоб закінчити, ми перейдемо до комп'ютера, де внесемо деякі корективи, пограємо з деякими ефектами та додамо типографіку, яка найкраще підходить для нашої композиції.

Для кого цей курс?
Цей курс призначений для любителів дизайну з фотографічним підходом (не вдаючись у деталі фотографії) як ресурс для композиції та художнього напрямку. Також всім творчим поглядам з турботою вдихнути життя в предмети побуту і навчитися створювати оригінальні натюрморти зі сміливими композиціями.

що вам потрібно
Базові знання фотографії, ілюстратора, фотошопа. Ви хочете піти на пошуки всіляких предметів і при необхідності трохи забруднити руки.

Необхідні матеріали: фотоапарат, штатив, папір і олівець і, якщо хочете, комп'ютер, щоб виправити недоліки кінцевого зображення. Вибрані об'єкти керують вашою уявою.

про викладача
Мене звуть Серхіо де ла Варга, і хоча я з Мадрида, я живу в Копенгагені і працюю дизайнером у Everything Studio. Правда в тому, що до цього дизайну я прийшла трохи випадково, ніколи не думала, що зможу жити на цьому, але мені вже 8 років. І я відчуваю себе привілейованим!

Я працюю над створенням образів, змішуючи та досліджуючи, як просвітництво, 3D та ремесла можна змішувати як інструменти художнього вираження. Я люблю експериментувати і обмірковувати ідеї для зображень, возитися з різними речами і матеріалами і грати, щоб розбирати і реконструювати ...

Ой! І вважаю, що найкращий винахід людства-Ctrl + Z.

курс іспанською мовою з англійськими субтитрами

Продажник
https://privatelink.de/?https://www.domestika.org/en/courses/16
 
Угорі