Що нового?

Набір учасників Forever young detox (Tayana Rar)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 15000 ГРН
Учасників: 1 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 312 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Я-Tayana Rar, є автором Detox-програми.

Ось уже 10 років, як я вивчаю харчування і практикую різні підходи. Я назавжди позбулася хронічної ангіни. Звела до мінімуму прояви герпесу. Навчилася відновлювати роботу шлунково-кишкового тракту і підтримувати здорову вагу без коливань. Я допомогла не одній сотні людей оздоровити раціон, Очистити рецептори і зняти тягу до шкідливих продуктів, позбутися від хронічних і шкірних захворювань.


КОМУ ПІДІЙДЕ
моя авторська програма?


ТИМ, ХТО ХОЧЕ ЗНИЗИТИ ВАГУ ДО КОМФОРТНОГО РАЗ І НАЗАВЖДИ
Якщо ви вже перепробували всілякі дієти,
які призводять не до довгострокових результатів,
а до обмежень і відсутності насичення.


ТИМ, ХТО СТРАЖДАЄ ВІД ШКІРНИХ, ХРОНІЧНИХ І АУТОІМУННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
Ви дізнаєтеся, як лікуватися не за допомогою таблеток,
а викорінювати першопричину через раціон харчування.


ТИМ, КОГО ТУРБУЄ ШЛУНКОВО-КИШКОВИЙ ТРАКТ
Forever Young Detox посприяє відновленню його роботи: налагодяться природні процеси, підуть тяжкість, спазми і біль.


ТИМ, У КОГО НЕСПОКІЙНИЙ СОН І ВАЖКЕ ПРОБУДЖЕННЯ
Кожна учасниця програми зазначає, що засипати стало простіше, сон став міцнішим, а підйом і зовсім до будильника.


ТИМ, У КОГО Є ПІДВИЩЕНА ТЯГА ДО СОЛОДКОГО І МУЧНОГО
Очищаються рецептори, симбиотная мікрофлора отримує харчування, а патогенна мікрофлора голодує і стає з кожним днем слабкіше, за рахунок цього тяга до шкідливих продуктів сходить нанівець.


ТИМ, У КОГО ПРИСУТНІЙ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ З РОТА І ВІД ТІЛА
У зв'язку з оздоровленням раціону харчування і відновлення роботи шлунково-кишкового тракту, більше не знадобляться токсичні дезодоранти і не доведеться соромитися неприємного запаху.


ТИМ, ХТО СТРАЖДАЄ ВІД ХРОНІЧНОЇ ВТОМИ, ПІДВИЩЕНОЇ ДРАТІВЛИВОСТІ І АПАТІЇ
Внаслідок правильного полегшення раціону, у організму з'являється більше енергії на життя, підвищується ентузіазм, виникає бажання займатися спортом і творити.


ТИМ, ХТО ПРИЙМАЄ ТАБЛЕТКИ ЧЕРЕЗ ХВОРОБЛИВИХ МЕНСТРУАЦІЙ, ГОЛОВНИХ БОЛІВ, БОЛІВ В ОБЛАСТІ ЖИВОТА, АЛЕРГІЧНИХ РЕАКЦІЙ, ШКІРНИХ ВИСИПАНЬ І ІНШИХ ПРОБЛЕМ

https://tayanarar.com/p/9341c0/
 
Угорі