Що нового?

Набір учасників Freedom. Життя без алергії (Ксенія Боріна, Анастасія Зеленіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1637 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 121.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Відродження адекватної роботи імунітету
Підготовка до сезонних алергічних реакцій
Відновлення оптимальної роботи шлунково-кишкового тракту і мікрофлори кишечника
Заповнення дефіцитів поживних речовин
Зниження гістамінової реактивності організму
Розбір можливих психосоматичних причин захворювання

розклад занять

1 тиждень
Чому це сталося зі мною? Розбираємо справжні причини алергії (мікробіом, шлунково-кишкового тракту, дефіцити поживних речовин, генетика і епігенетика, вірусна і токсична навантаження).

В рамках цього тижня ви складете уявлення про справжні причини алергії, а також розберетеся в своїй історії хвороби.

2 тиждень
Що ж мені є? Розбираємо основні підходи до харчування (дієти vs стиль харчування)

На цьому тижні ви дізнаєтеся про те харчування, яке допоможе Вам ввести ваше захворювання в ремісію. Ви зможете самі скласти особистий план харчування і підтримки свого здоров'я.

3 тиждень
Що я можу ще зробити крім харчування? Розбираємо основні сапліменти, які допоможуть усунути алергічні стани, сон, фізичне навантаження, догляд, циркадні ритми.

На цьому тижні ви складете для себе особистий протокол сапліментов і щоденник режиму дня.

4 тиждень
Психосоматика алергії. Розбираємо психосоматичні причини розвитку алергічних захворювань і непереносимостей.

На цьому тижні ви дізнаєтеся, що заважає вам нормально дихати і перетравлювати їжу. А також отримаєте доступ до вправ і медитацій.

Доступ до наступного уроку відкривається після виконання домашнього завдання за поточним.

Чому так суворо?
Ми вважаємо, що важливо закріпити знання на практиці.
Виконання завдань до кожного уроку дозволить вам скласти особисту стратегію відновлення і підтримки здоров'я.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://freedomfromallergy.ru/
 
Угорі