Що нового?

Набір учасників [[Fstoppers] предметна фотографія: робота з освітленням і створення композитних фото (Brian Rogers Jr)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7250 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 203.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


хто такий Брайан Роджерс-молодший.
Брайан Роджерс-молодший почав фотографувати продукт незабаром після відставки від корпоративної кар'єри, працюючи в 3D-команді. У 2016 році Брайан став за сумісництвом письменником Fstoppers.com і всього за кілька місяців став найвищим рейтингом фотограф продукту на fstoppers спільноти . Брайан навчив себе навичкам, необхідним для виготовлення фотографій світового класу без необхідності студії чи дорогого спорядження.



про курс:
У цьому курсі Ви у всіх подробицях побачите мій підхід до предметної фотографії, і як я створюю знімки в рекламному стилі.


Урок 1 - акумуляторна дриль
З першого уроку я хочу показати студентам, що створення неймовірного зображення не пов'язане з розміром вашої студії чи обладнанням, яке ви використовуєте. Я починаю з доступних за ціною постійних джерел світла, і створюю хороший знімок бездротової дрилі. Цей знімок дуже схожий на ті, які ви можете побачити в магазинах.

Поєднавши кілька різних експозицій та додавши фон до Photoshop, він зміг створити це зображення.


Урок 2- Флакон духів

Постійне світло це хороший початок. У уроці 2 ми переходимо до спалахів, щоб краще контролювати освітлення. Я покажу вам як керувати і прибирати доступне освітлення кімнати, а також, як модифікувати освітлення, щоб створювати обриси і форми в ваших знімках продуктів.


Всі файли зображень включені

Подобається вам це чи ні, Photoshop є абсолютною необхідністю в світі фотографії продукту. Майже кожне зображення продукту, яке ви коли-небудь бачили в рекламі, було створено за допомогою деяких методів композиції. З цієї причини більша частина цього підручника відбувається у Photoshop, де Брайан навчає технікам, які він освоїв, щоб швидко та легко створювати професійно відредаговані фотографії. Усі файли, які Брайан використовує для створення своїх знімків, також будуть доступні для Вас у Photoshop.

Урок 3- Стерео колонки

У цьому уроці ми продовжуємо опрацьовувати наш підхід до освітлення, використовуючи студійне світло. Ми детальніше розберемо креативні техніки освітлення, а також Я покажу вам як я підходжу до фотографії декількох продуктів, використовуючи креативний і гнучкий підхід, а також збільшуючи дозвіл камери, яке у вас є. В результаті вийде знімок колонок з виразним освітленням у високому дозволі.


Урок 4 - ігровий контролер
Продовжуючи розбирати студійне освітлення та модифікатори, я також показую, як я підходжу до ригінгу продуктів, щоб створити зображення левітаційних продуктів. В результаті вийде знімок левітуючого контролера для відеоігор в рекламному стилі.


Урок 5 - Наручний годинник
Коли ви фотографуєте продукти під екстремальними кутами, дуже ймовірно, що ви не зможете зробити так, щоб весь продукт був у фокусі на знімку. Я покажу вам як я працюю з такими продуктами, і збільшую глибину різкості. Я також розберу кілька розумних прийомів роботи в ФШ для очищення пилу і дефектів, а також техніки колірного Тонування, щоб створювати настрій і глибину в фінальному знімку.


Урок 6- Столові прибори

Ви коли небудь фотографували щось дуже блискуче? Якщо так, то ви знаєте, що це може бути кошмаром для фотографа, якщо ви не знаєте, що ви робите. У цьому уроці я фотографував Набір столових приладів з дуже рефлективного матеріалу. Я покажу вам як я працюю з простим, але насправді складним об'єктом, і використовую свій підхід для контролю над цими відображеннями, щоб створити чисте і елегантне зображення.


Урок 7-мікрофон

У цьому уроці ми використаємо всі навички, яких я навчив вас у минулих уроках, щоб створити високодинамічне зображення продукту в оточенні. На додаток до цього, я розповім про свій розумовий процес в ході вибудовування маленької сцени в студії, потрібної для того, щоб доповнити головний продукт. Цей уроці присвячений правильному налаштуванню всього на знімальному майданчику. Я використав 6 джерел освітлення і все було знято на камеру. У процесі пост обробки я покажу вам деякі креативні техніки для поліпшення фінального зображення.
  • 9 відео файлів (25 GB, 1080p 23.98 fps h.264 файлу mp4)
  • більше 13 годин контенту
  • Всі зображення високої роздільної здатності включені
  • Повна історія Брайана
  • введення для пост-виробництва
  • 7 унікальних фінальних фотографій
  • Весь робочий процес пост-продакшн Брайана
  • доступ до секрету Брайана The Hero Shot Facebook Group
Тип перекладу: російська озвучка
Організація та переклад: ТЗ

Продажник
https://privatelink.de/?https://fstoppers.com/product/hero-shot-how-light-and-composite-product-photography
 
Угорі