Що нового?

Придбаний Гайд "Крышеснось. Закохуватй. Повелівай "(madwoman.96)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 34
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 11.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
у мене був божевільний роман з одним прекрасним чоловіком. У той час, я тільки починала опрацьовувати стратегії, закохувати, зводити з розуму.

Ця історія-це частина мого життя. З цим чоловіком я використовувала жорсткі маніпуляції, божевільні кришесноси. Я його закохала, але і закохалася сама.

Він мені розповів наш роман його очима. Кожну мою дію він аргументував. Все, що відбувалося, починаючи від знайомства і закінчуючи божевільною пристрастю. Весь̈.

Я вдячна йому за зворотний зв'язок.

Я написала цей гайд від чоловічої особи, тому що вважаю, що кожна жінка повинна розуміти, що відбувається з чоловіком після її дій.

Я поставила позначення:
(*) Крышесносы
( ^ ) Фішки
( + ) Подяка

У цьому Гайді я розповіла, як я зводжу з розуму чоловіків, як я правильно вибудовую межі, в які моменти я прошу подарунки і гроші, які кришесноси я влаштовую і як я закохую.

Після прочитання у Вас складеться пазл в голові. Пропадуть питання: "а що він подумає?""А якщо він образиться?""А я не буду виглядати нерозумно?""А я йому подобаюся?"

Коли навчитеся грати з чоловіками, кришесносіть, веселитися і отримувати від цього задоволення, тоді зможете закохувати без особливих зусиль.

отже, ще раз:

Гайд написаний від імені чоловіка.
При прочитанні Гайда у Вас буде розуміння, що таке кришесноси, як вони впливають на чоловіка. Якби мені, свого часу дали цю інформацію, стратегії, кришесноси, правильна поведінка до сексу і після...я б не набила стільки шишок.

Чоловік мені сам розповів наш роман своїми очима. Всі свої відчуття, почуття, емоції, всім цим він поділився зі мною. Я йому шалено вдячна за зворотний зв'язок. Адже тоді я тільки починала розуміти стратегію закохання, і як з'ясувалося вона робоча.

https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CKqX6aylrxN/
 
Угорі