Що нового?

Придбаний [Герчик і Co] Психологія трейдера (Олександр Герчик)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9192 ГРН
Учасників: 3 з 106
Організатор: lola_kola lola_kola
Статус: Збір коштів
Внесок: 90.2 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор




12 тижнів онлайн-навчання з командою Герчика!
Протягом курсу Ви отримаєте 7 потужних способів тримати свій Трейдинг під Контролем

5 головних помилок трейдерів, які будуть опрацьовуватися на курсі:
  1. Моя торгова стратегія і алгоритм працює чітко, але я сам не заходжу в потрібній точці, тому що мені страшно лізти в ринок.
  2. після того, як я отримую стоп-лосс, мені стає не по собі через що я пропускаю наступний сигнал своєї системи, тому що боюся ще раз втратити, але сигнал виявляється прибутковим.
  3. Я зайшов в угоду по системі, після чого вона пішла в мою строну, але через деякий час я виходжу з позиції, хоча сигналу на вихід не було. Я зафіксував набагато менше прибутку, ніж повинен був.
  4. Періодично бувають випадки, коли я повністю перестаю контролювати себе і роблю величезну кількість необгрунтованих угод. Я просто не можу зупинитися і через ці угоди Я значно просаджую свій депозит.
  5. Я не можу закрити збиткову угоду, часто пересуваю стоп далі, сподіваючись, що ринок розгорнеться і піде в мою сторону. Але на жаль, таке майже ніколи не відбувається і я змушений брати збиток набагато більший, ніж він міг би бути.
ви навчитеся:
  1. Здійснювати тільки обдумані угоди і не тильтувати. Перестанете дозволяти збиткам перевищувати прибуток, навчившись моментально закривати збиткові угоди.
  2. Впевнено входити в позицію згідно алгоритму. Відключати жадібність, коли ціна підходить до Вашого тейку і спокійно забирати прибуток
  3. Завжди ставити стопи і не пересувати їх, коли ціна досягає стоп-лосс
  4. Зберігати спокій, коли ціна на ринку пішла в непотрібному напрямку, хоча рішення про угоду було прийнято вірно
  5. Спокійно і без почуття страху і жалю закривати відверто збиткові угоди
Хто веде тренінг і чому вам життєво важливо бути на ньому?
Сергій Всехсвятський

Один з творців тренда особистісного зростання в Росії, бізнес-аналітик і бізнесмен, коуч і тренер-психолог має колосальний життєвий досвід, з якого:
  • 25 років власного бізнесу;
  • 20 років вільних подорожей;
  • колосальна аудиторія, в основному - бізнес-еліта;
  • відвідав 69 країн з тренінгами та подорожами;
  • З 2012 року пильна увага професії трейдера і вивчення її специфіки;
  • особистий коучинг, а також групові заняття з професійними трейдерами.
Для кого цей курс:

1. Просунутим трейдерам.

Ви не перший місяць в трейдингу, і система, алгоритм у Вас вже є і навіть працює. У якийсь момент ви зрозуміли, що головна проблема - не Техніка. Підводять емоції, азарт, страх втратити або пересидіти. Ви ще не злили депозит через ці фактори - і хочете вжити превентивних заходів. Так би мовити, отримати щеплення від азарту.

2. Тим, хто "з'їв собаку". [злив депозит]
Начебто смуток і розчарування вже позаду. Ви навіть відкрили новий рахунок і щось навіть робите. Але от не те... і виходи раніше - "а раптом знову збиток"? І ці розмови з графіком "ну повзи, рідна, повзи"... А відновити душевну рівновагу ніяк не виходить ... не сумувати! Програма" Психологія трейдингу " допоможе навіть в самих запущених випадках!

3. Любителям"пересиджувати"
У Вас все нормально. Ви входите, виходите по системі, робота йде, і гроші на рахунок теж капають. Але ось-просадка. І Стоп пересувається все нижче і нижче, і ніяк не виходить закрити угоду-а раптом, розгорнеться??? Раптом це тільки страшний сон? Це ж я, звідки ж у мене маржин колл?

https://gerchik.ru/psychotrading/
 
Останнє редагування:

lola_kola

Организатор
Курс доступний. Після оплати отримаєте відразу матеріал
 
Угорі