Що нового?

Придбаний [[Happy Hope] Машина часу. Етап 2 "Полетіли" (Надія Щаслива)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 0 з 76
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Про що цей курс?

У цьому практичному курсі Я не тільки детально поясню вам теоретичну частину, а й:
  • разом пройдемося по всіх часах,
  • зрозуміємо їх специфічну англомовну логіку,
  • навчимося висловлювати наші російські думки через англійські конструкції,
  • на кожному кроці постійно будемо практикувати використання часів-практика, практика і ще раз практика
Для кого призначений курс?
Цей курс для вас, якщо ви колись вчили часи:
  • у школі,
  • на курсах,
  • У репетитора,
але так і не почали розуміти - для чого потрібні всі ці англійські часи - і тому так і не використовуєте їх.
Або використовуєте, але дуже невпевнено і часто невірно!

чому варто вчитися саме у мене?
Ще в далекому 2012 році я зняла відео, в якому розповіла про свій підхід до англійських часів - які насправді не зовсім часи =)
З тих пір відео подивилися майже 1 мільйон 300 тисяч глядачів!
Так в чому проблема з англійськими часами?
Часів в англійській мові всього три (або навіть два, в залежності від того, як ставитися до майбутнього часу)!
А все інше-це різні нюанси або акценти, на які звертає увагу мовець, описуючи якусь дію.
Наприклад, ви хочете підкреслити, що дія триває прямо зараз (прямо зараз ви читаєте це текст) або тривало в минулому (в суботу ви весь вечір дивилися серіал).
Або, наприклад, досконалість дії - ви щось робили і таки с_делалі!
У російській мові ці нюанси або акценти передаються через додаткові слова або зміна самих слів-плаваю/пливу/плавав/плив/доплив/попливу/допливу - відчуваєте?
А в англійській мові для цього є спеціальні граматичні конструкції!
Наприклад," я плаваю " (щотижня, наприклад) - I swim
А ось" я пливу " (прямо зараз) - I am swimming
Щоб зрозуміти і відчути цю саму логіку англійських "часів" ми і будемо протягом цього майстер-класу постійно тренуватися в перекладі наших російських думок в англійські конструкції.

Другий етап вже закінчений - всі заняття записані, ви зможете переглянути їх у зручний для Вас час в зручному темпі!

На цьому етапі ми розглянули всі часи - не тільки рідкісні часи активу , але і пасив (Passive Voice), і стан.
  • 4 заняття в запису
  • детальний розбір всіх часів (актив-Пасив-стан)
  • " вічний " доступ до записів
https://privatelink.de/?https://school.happyhope.ru/timemachine#order
 
Угорі