Що нового?

Придбаний [Julettochka] Фігура під ключ + розтяжка. Червень 2022 (Юлія Крисанова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 659 ГРН
Учасників: 1 з 11
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 62.3 ГРН
9%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[Julettochka] Фигура под ключ + Растяжка. Июнь 2022 (Юлия Крисанова)

Марафон "Фигура под ключ + Здоровая спина и стопа + Растяжка + Укрепление мышц тазового дна" июль 2022

що входить до програми:
Практична частина
Живі тренування з Юлією Крісановою в прямих ефірах в закритій групі в Телеграм!
  • тренування дозволять опрацювати всі групи м'язів. Я детально пояснюю техніку виконання кожної вправи, що виключає травми.
  • будуть тренування з глибокою, якісною розтяжкою. За допомогою неї збільшиться гнучкість вашого тіла, покращиться рухливість суглобів, опрацюємо поставу.
  • буде кілька уроків з курсу "Здорова спина". Покращимо поставу, знизимо/усунемо болю, дискомфорт в області поперекового відділу, зменшимо вираженість кіфозу, лордозу...
  • кожна учасниця отримує на свій калораж "Книгу рецептів".
  • Меню на кожен день зі сніданками, обідами, вечерями з доступних інгредієнтів. Меню складено так, що вам не доведеться готувати кожен день!
  • антицелюлітна програма. Разом зі мною ви будете робити антицелюлітний масаж, скрабування, обгортання з домашніх і аптечних інгредієнтів. Це дешево, але дуже ефективно.
  • омолодження обличчя. Я дам найефективніші вправи, які продовжать молодість вашого обличчя, "зітруть зморшки", зроблять контур максимально чітким.
  • будемо працювати не тільки зі спиною, але і зі стопою. Комплекс "здорова стопа" є профілактикою плоскостопості, допомагає зменшити і навіть усунути (початкова стадія) деформацію кісточки великого пальця стопи, це відмінна профілактика від п'яткової шпори!
Теоретична частина
Вас чекає величезна кількість інформації, наприклад:
  • я розповім все про харчування.
  • навчу, як побороти зажори і переїдання.
  • дізнаєтеся все про целюліт.
  • дізнаєтеся все про жіночому гормональному фоні, роботі щитовидної залози.
https://julettochka.com/p/8cd441/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі