Що нового?

Набір учасників [[KARMA FISHKI] Зціли себе за 40 днів (Наталія Міщенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 708 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 73.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Замовляйте! Не відкладайте своє життя на завтра!
Вартість відео-уроку 1925 руб/875 грн

Друзі, як багато людей сьогодні хворіють, страждають від тілесних недуг! Як багато людей сьогодні залишаються один на один з важкою хворобою і втрачають надію на зцілення ... Я записала для вас відеоурок, який потрібно слухати 40 днів поспіль!

Чому саме 40 днів?

  • людина остаточно вмирає тільки тоді, коли його душа покидає цей світ. Це відбувається саме на 40-й день після його смерті. Я пропоную вам остаточно поховати свою хворобу за 40 днів активної духовної роботи над собою.
  • в італійській мові є таке слово "Quaranta" (кваранта) — воно позначає 40. Від нього походить і поняття "КАРАНТИН" — система заходів для попередження поширення інфекційних захворювань з епідемічного вогнища. Саме 40 днів карантину завжди було потрібно для того, щоб заблокувати джерело інфекції і не допустити поширення хвороби.
Ось і вам знадобиться 40 днів посидючої роботи зі своїм захворюванням. Просто наберіться терпіння і слухайте відеоурок 40 днів поспіль, без перерв. Якщо ви з якоїсь причини пропустите перегляд-починайте спочатку. Поставте собі за мету зцілитися за цей час-і хвороба відступить.

У цьому відеоуроці зібрані сефіротичні Налаштування 21-го, 17-го та 8-го арканів. Це найсильніші аркани по зціленню недуг. Вдумливо слухайте настройки і довірте свою долю вищим Силам, розуміючи, що ваша хвороба — це випробування, заплановане на вищих планах для того, щоб ваша душа набралася потрібного досвіду.

Зверніть увагу на те, що урок називається не "зцілю тебе за 40 днів", а "зціли себе за 40 днів". Це означає, що ваша особиста робота над собою протягом зазначеного періоду буде день за днем, як цеглинка за цеглинкою, закладати міцний фундамент зцілення вашого недуги.

До речі, через 25 днів, як показує практика, вам напевно захочеться пропускати роботу з цього уроку, тому що стан здоров'я (в тому числі емоційного і психічного) набагато покращиться. Проте я рекомендую вам не пропускати протягом сорока днів прослуховування цілющих налаштувань.

З цього дня ви не одні. Я з вами. Подумайте про те, що не тільки ви хворієте зараз, не тільки у вас є проблеми зі здоров'ям, і зверніть свій внутрішній погляд до тих, хто вже отримав зцілення, пройдіть шляхом тих, хто позбувся хвороб за допомогою сефіротіческіх налаштувань. Найближчі 40 днів ми будемо разом, тому що Я бажаю вам любові і якнайшвидшого одужання...
https://privatelink.de/?http://karmafishki.com/tproduct/1-847634303995-istseli-sebya-za-40-dnei
 
Угорі