Що нового?

Придбаний [kazak_nail] Педикюр в кайф. Тариф-Повний. Лютий 2021 (Анастасія Казакова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 1 з 39
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 39.2 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор





програма курсу

Урок 1. компетенція майстра естетиста (натисніть, щоб розгорнути)
Розглянемо компетенцію майстра, який займається естетикою. Ситуації, коли ми можемо робити покриття гель-лаком, а коли слід відмовити Клієнту в покритті.

Урок 2. Інструменти та матеріали
Проведу огляд всіх необхідних інструментів і матеріалів, які я використовую в роботі. Розглянемо особливості та властивості матеріалів саме для педикюру. Розповім про улюблені в роботі матеріали.

Урок 3.зняття матеріалу
Розглянемо захвати, схеми зняття, швидкісні режими, загладжування матеріалу фрезою або бафом, для безпечного Рівного зняття. Розглянемо ситуації, коли необхідно зняти все, до тонкого шару бази, а коли дещо залишити.

Урок 4.тирса форми
Розглянемо форми нігтів, допустимі в педикюрі. Яка форма в якому конкретному випадку показана, а яка протипоказана і чому. Розберемо основні помилки опила, до чого вони призводять і як їх уникнути.

Урок 5. піднігтьові мозолі
Розглянемо подногтевое простір і піднігтьові мозолі, причини їх виникнення і способи їх вилучення

Урок 6.Підготовка до роботи фрезою
Розглянемо етап відсунення кутикули, потрібен чи ні? В яких випадках відсуваємо, в яких - ні? І способи безпечного відсування.

Урок 7.техніка роботи фрезою
Розберемо техніку роботи з птерігієм, техніку обробки навколонігтьового простору (кутикули, синусів і бічних валиків). Дізнаємося секрет чистих синусів і техніку роботи з "мохрою" в них. А також розберемо кілька видів шліфування після зрізу.


Урок 8.зріз кутикули
Розповім і покажу, як зрізаю кутикулу, який інструмент і чому я віддаю перевагу. Вам не потрібно переучуватися, ви можете працювати тим інструментом, яким Вам зручно.


Урок 9. покриття
Розповім і покажу всі нюанси покриття в педикюрі. Дізнаєтеся всі мої секрети і фішечки, і подивіться як роблю це я.

Урок 10. Продаюче фото
Розглянемо все, що потрібно для красивого фото (освітлення, фон, телефон) Покажу положення стоп і свої улюблені ракурси. Покажу додатки, якими користуюся для обробки фото і відео.

Старт 28 лютого 2021


https://www.instagram.com/kazak_nail/?hl=ru
 
Останнє редагування модератором:
Угорі