Що нового?

Придбаний Класичне нарощування вій на швидкість за 50 хвилин (Тетяна Бережна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1089 ГРН
Учасників: 0 з 114
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 9.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Тепер ви зробите це ідеально! спеціальний курс для новачків і професіоналів, які бажають придбати престижну професію або підвищити свою кваліфікацію.

тут я говорю про те, що допомагає скоротити нарощування:


правильна організація робочого місця: - обов'язкові органайзер і організація коробок з віями.

колагенові патчі замість скотча: скорочують час роботи з 30 хвилин до 1.

освітлення: –/b> - це дуже важливо! Під люмінесцентною лампою ми не бачимо всі вії. Прочитай, будь ласка, цю статтю, тут докладно описані причини, за якими ми не бачимо вії під люмінесцентною лампою і бачимо під світлодіодним.

розташування голови клієнта: - розташуй клієнта, як зручно тобі, а не тільки йому! Коли ми приходимо до стоматолога або до іншого лікаря, ми поводимося так, як зручно йому, щоб він міг якісно виконати свою роботу.

розташування вій: - ви повинні бачити всі вії і спереду і зверху без зусиль. Користуйся скотчем для верхньої повіки, але не розтягуй шкіру клієнта при цьому і стеж, щоб очі були зімкнуті. Скорочує час роботи до 1 години.

зняття блоків в тілі:
- цю вправу я включила в свій курс в обов'язковому порядку.
Постановка рук і робота під час процесу нарощування: – спирайся на подушку під головою клієнта ліктями або на підлокітники стільця, на якому сидиш. Це розвантажує хребет. Я так само записала відео в хорошій якості для курсу з постановкою рук. Роботу рук можна подивитися на відео вище.

Якщо ти вирішила робити нарощування вій під рахунок, роби це з 1 клієнтом раз на два дні, не частіше. Подивися на мій приклад вище. Якщо ти не хочеш полікувати так само, рахуючи з кожним клієнтом, то застосуй цю пораду. Це сильне психічне навантаження і великі енергетичні витрати.

Я вам бажаю пройти щасливий шлях лешмейкера!



Курс містить 14 відео уроків:
на кожному з них, ви Наживо будете спостерігати за діями майстра і повторювати їх крок за кроком.Відеозйомка нарощування ведеться зі стільця майстра, таким чином, ви з точки зору майстра будете спостерігати нарощування.
Тепер ви будете отримувати задоволення від процесу нарощування вій у вашій практиці.


які можливості відкриває курс для освоєння нової професії новачкам або фахівцям студій і салонів краси.
Як за допомогою простих дій ви можете створити стабільне джерело доходу.
Про надщадящем клеї, після якого вії ростуть здорові і шовковисті!
Помилки новачків, які ні в якому разі не можна допускати.

ви навчитеся:

Правильній постановці руки.
Способам швидкісного нарощування, при збереженні якості на високому рівні.
Задавати правильний напрямок нарощених вій.
Правильному захопленню вій пінцетом.
Роботі з клеєм і віями з стрічки.
Правильному положенню майстра при нарощуванні по відношенню до клієнта.
Прийомам економії часу.
Створення дизайну погляду.


ви ознайомитеся:

з успіхами моїх учнів і дізнаєтеся, як стати членом нашої дружної команди.
А також, почнете отримувати безліч додаткових подарунків і бонусів для вдосконалення вашої майстерності.


 
Угорі