Що нового?

Придбаний [ksefit] Онлайн-ретрит ресурсний тиждень (Ксенія Дрожжина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 1 з 16
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 23.9 ГРН
6%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
що вас чекає на онлайн-РЕТРИТІ

1. Энергопрактики.
Щоранку ми будемо починати зі спільного тренування для включення тіла (о 7:00 за мск, запис буде)

2. дихальні практики.
Після кожного тренування-потужні дихальні практики для енергії, імунітету, гармонії

3. медитації.
Спеціально для курсу кілька медитацій для спокою, енергії, безпеки, зняття тривожності та ін.

4. Краса і здоров'я.
Догляд за шкірою, волоссям, рекомендації по харчуванню і добавкам для енергоресурсу

5. підтримка.
Ресурсне оточення в чаті і відповіді на всі ваші запитання особисто від Ксенії

6. короткі ресурсні завдання.
Кілька вправ, які допоможуть увійти в стан потоку, підвищити якість енергії і життя, навести порядок в голові і справах



ресурсний тиждень ідеальний для тих...

..Хто втомився, вигорів і хоче підбадьоритися

...Хто хоче освоїти дихальні практик

...У кого багато ідей, і потрібні сили на їх реалізацію

...Хто хоче керувати своїм станом і тіло

...Хто хоче отримувати від себе більше

...Кому потрібно увійти в потік

...Кому важливо ресурсне оточення

...Хто хоче збільшити енергетичну ємність

...Хто хоче щоранку прокидатися з легкістю і бажанням жити

...Хто хоче отримувати бажане. Легко
Ксенія Дрожжина - Health-coach, DETOX-coach Нутриціолог, НЛП-майстер, мандрівниця.
Місія: розповісти жінкам, як за допомогою простих і доступних інструментів прийти до здоров'я і гармонії!
Я 9 років працюю з жінками з різних міст і країн, вивчаю нашу психологію, біохімію, анатомію і бачу, як внутрішній баланс і здоров'я впливає на успіхи у всіх життєвих сферах!
Я бачу, що жінка, яка приділяє увагу собі і своєму здоров'ю, має величезний запас енергії, реалізує свої мрії, надихає свого чоловіка і дітей. Вона випромінює впевненість, жіночність і прівлекатльность.
Я хочу, щоб таких жінок стало якомога більше!
Тому всі мої курси націлені на тих, хто хоче розправити свої крила і полетіти в здорове і гармонійне життя!

http://ksefit.ru/energy
 
Останнє редагування модератором:
Угорі