Що нового?

Придбаний [Lablife] Машина оздоровлення (Павло Андрєєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11030 ГРН
Учасників: 2 з 95
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 120.7 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



ДЛЯ КОГО ЦЕЙ СПЕЦКУРС?

для професійних астрологів, яким відомі ази, але потрібна практика, не вистачає фундаментальної бази і інтегративного погляду на здоров'я і довголіття.

Для випускників школи ,а також авансом для новачків.
  • організм як біомашина, де падіння зору може бути пов'язано з скалкою в п'яті, параліч м'язів - з непрожитою образою, а ракова пухлина - з абортами прабабусі;
  • інтегративний підхід, золота середина між заїданням симптому таблетками і автоматичним негативом на адресу лікарів, коли езотерики вважають за краще лікувати перелом подорожника і змовами бабки-шептуньї;
  • новітня авторська багатофакторна методика діагностики (через карму, подієвий потік, спосіб мислення і поведінки) і прогнозування перебігу захворювання;
  • найсвіжіший астроспір симптомів і захворювань;
  • особливості роботи з дитячими картами, в тому числі по складних випадках (ДЦП, аутизм, ВПС);
на курсі також дається інформація по здоров'ю неастрологічного характеру, яка буде корисна кожному.
1) проект 120 років життя, організм як біомашина і цілісна система, холізм VS атомізм: ясельні основи анатомії, фізіології, біохімії, ембріології, фармакології, мікробіології, які потрібні астрологу в роботі;

2) традиційний і альтернативний підхід до здоров'я, енергетичний імунітет, грань між іпохондрією, щоденними походами в аптеку і інфантильним відторгненням традиційної медицини на користь бабок-шептуній і самолікування;

3) здоров'я і хвороба в карті народження (натальной і прогностичної): діагностика по карті, мислення, поведінки; чому традиційна психосоматика неспроможна в чистому вигляді, фундаментальна помилка атрибуції, чому можна спрогнозувати початок хвороби, але в карті ніколи не видно її кінця;

4) здоров'я і хвороба в карті народження: родові сценарії;

guest speaker: Аніка Снаговська( друга година), практика розстановок;

5)
здоров'я і хвороба в карті народження: минулі і майбутні життя;

guest speaker: Людмила Венеціанська (друга година);

6)
компенсаторна астрологія і практика поєднаної терапії: хронічні "невиліковні" хвороби (рак, діабет, хвороби серцево-судинної системи і ін.);

7) компенсаторна астрологія і практика поєднаної терапії: психіатрія великого міста в класичному виконанні (депресії, прикордонний розлад, біполярка, нервові тики і СДУГ у дітей та ін.);

8) компенсаторна астрологія і практика поєднаної терапії: хвороби через збої біомеханіки (сколіоз, невралгії, карпальний синдром, п'яткова шпора, розлади зору і слуху);

9) компенсаторна астрологія та практика поєднаної терапії: інфекційні хвороби дитячі та дорослі, реальні та віртуальні (ВІЛ, Містер Ковід, гепатит, туберкульоз тощо);

10) компенсаторна астрологія і практика поєднаної терапії: фінальний аналіз кейсів учасників.
приклади питань, відповіді на які ви отримаєте:
  • Як побачити рак у прогнозі та його ризик у Наталі?
  • Як жити 120 років без таблеток і походів в поліклініку?
  • Як працювати зі здоров'ям Близького, який довірив вам свою карту?
  • чому компенсаторні дії не розгортають фізичний симптом і як на це вплинути?
Детальніше:
https://lablife.pro/medicine
 
Останнє редагування модератором:
Угорі