Що нового?

Набір учасників [lectoroom] великий архітектурний курс (Юлія Бармінова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5478 ГРН
Учасників: 1 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 203.5 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
про курс:
Основа, яка потрібна художнику-акварелісту для впевненості в побудові і зображенні складних форм, таких як міські вулиці, фасади будинків, архітектурні елементи, Кораблі, Яхти і велосипеди при роботі в студії і на пленері.

Від академічного малюнка до акварельного живопису
15 Червня-15 Липня 2021

цей КУРС ДЛЯ вас, якщо ви:
  • працюєте аквареллю, але відчуваєте брак в елементарних правилах побудови перспективи і пошуку пропорцій.
  • коли-небудь кидали навчання академічному малюнку, тому що ставало нудно.
  • хотіли б освоїти класичну олівцеву штрихування і відчути різницю між лінійним і світлотональним малюнком.
  • мрієте розбиратися в таких поняттях, як лінійна перспектива, повітряна перспектива, тон, відблиск, півтінь, рефлекс, Падаюча тінь, Власна тінь і так далі.
  • хочете дізнатися всі секрети, як на білому аркуші паперу створити реалістичну архітектуру аквареллю залиту сонячним світлом.
Структура курсу буде плавно змінюватися від простого до складного, щоб максимально гармонійно поставити руку, розвинути почуття ритму і в цілому зрозуміти основу академічного малюнка, стосовно акварельного живопису.
Часто ми приділяємо максимум уваги акварельної техніки і забуваємо те, з чого потрібно починати - з грамотного побудови вже на етапі малюнка олівцем.

Перші п'ять років викладання я вела заняття виключно з академічного малюнку.

Після цього мене шалено захопила акварельний живопис і навчання малюнку було забуте, однак, важко недооцінити його вплив на мої архітектурні скетчі, ліхтарі, човни і, в цілому, композицію.

Зараз велика кількість бажаючих навчитися працювати аквареллю часто після відвідин декількох майстер-класів, на яких тільки копіюється акварельна техніка художника стикаються з труднощами при самостійній практиці. Відчувається недолік "в базі".

Ви розумієте, що хочеться повернутися до побудови куба в перспективі, законам світлотіні на кулі, але! Зазвичай це та сама частина, через яку багато кидають малювання на початковому етапі, не розуміючи, як на практиці застосувати ці знання і причому тут акварель?
Часто ми приділяємо максимум уваги акварельної техніки і забуваємо те, з чого потрібно починати - з грамотного побудови вже на етапі малюнка олівцем.

Перші п'ять років викладання я вела заняття виключно з академічного малюнку.

Після цього мене шалено захопила акварельний живопис і навчання малюнку було забуте, однак, важко недооцінити його вплив на мої архітектурні скетчі, ліхтарі, човни і, в цілому, композицію.

Зараз велика кількість бажаючих навчитися працювати аквареллю часто після відвідин декількох майстер-класів, на яких тільки копіюється акварельна техніка художника стикаються з труднощами при самостійній практиці. Відчувається недолік "в базі".

Ви розумієте, що хочеться повернутися до побудови куба в перспективі, законам світлотіні на кулі, але! Зазвичай це та сама частина, через яку багато кидають малювання на початковому етапі, не розуміючи, як на практиці застосувати ці знання і причому тут акварель?
програма курсу:
У курсу новий формат навчання. Всі зустрічі будуть в прямому ефірі! І практика і зворотний зв'язок по виконаним роботам. Зустрічатися ми будемо два рази на тиждень по вівторках і четвергах о 18.00 за київським часом. Ефіри зі зворотним зв'язком починатимуться о 16: 00 в день наступного ефіру.

Точна програма курсу з'явиться на цій сторінці 12 травня 2021

Педагог курсу
Юлія Бармінова/Julia Barminova-художник-аквареліст.
https://privatelink.de/?https://lectoroom.ru/courses/big-architect
 
Угорі